Wrestling

Members as of 1/4/2015

Member Name School
Durbahn, Paul Albert Lea H.S.
Williams, David B O L D H.S.
Meyer, Art Barnesville H.S.
Hagen, Martin Belgrade-Brooten-Elrosa H.S.
Mueller, Jack Belgrade-Brooten-Elrosa H.S.
Gimbel, Chad Blooming Prairie H.S.
Shockman, Jake Braham H.S.
Boran, Michael Brainerd H.S.
Becker, Chad Browerville H.S.
Kockelman, Nicholas Canby H.S.
Snobl, Scott Canby H.S.
Wollum, Brad Canby H.S.
Frederixon, Shawn Chisago Lakes Area H.S.
Hitchen, Chad Crookston H.S.
Jennissen, Dean Dassel-Cokato H.S.
Olson, Jeffrey Delano H.S.
Gage, Chad Eagan H.S.
Lancaster, Andrew Eagle Valley H.S.
Bushaw, James East Grand Forks Sacred Heart HS
Habeck, Kurt Eastview H.S.
Berg, Daniel  Eden Valley-Watkins H.S.
Forcier, Jeffrey Eden Valley-Watkins H.S.
Kramer, Heath Eden Valley-Watkins H.S.
Wieber, David Faribault H.S.
Heeren, Jonathan Farmington H.S.
Olson, Chad  Farmington H.S.
Wolfe, Pat Fosston H.S.
Birchem, Nick Hawley H.S.
Card, Todd Hutchinson H.S.
Rozeboom, Jordan Hutchinson H.S.
Fuller, Benjamin  Irondale H.S.
Kauffmann, Eric Kerkhoven-Murdock-Sunburg H.S.
Schindler, Mike Kimball Area H.S.
Nutt, Rob Lake City H.S.
Chapman, Wade Lakeville South H.S.
Buker, Daniel Litchfield H.S.
Jackman, Jim Litchfield H.S.
Waltman, Simon Little Falls H.S.
Johnson, Tony Luverne H.S.
Meyer, David Luverne H.S.
Gifferson, Darren Madelia/Truman HS
Yenser, Nicholas Mankato East/West HS
Robbins, Dan Maple River H.S.
sieberg, kyle Maple River H.S.
Bouwman, Justin Marshall H.S.
Smith, Curtis Martin County West H.S.
Whitman, Dennis Medford H.S.
Glasener, Vaughn Melrose Area H.S.
Stifter, Daniel Menahga H.S.
Wellington, Troy Minneapolis Edison H.S.
Vaughan JR, Jessie Minneapolis Roosevelt H.S.
Myrvik, Matt Minneota H.S.
Skillings, Joel Minneota H.S.
Braaten, Lee Minnewaska Area H.S.
Swalla, Dieken Minnewaska Area H.S.
Tessman, Wes Minnewaska Area H.S.
Nutt, Alan Monticello H.S.
Zigan, Andy Monticello H.S.
Kalkbrenner, Dain Moorhead H.S.
Nelson, Matthew Moorhead H.S.
Toops III, George "Skip" Moorhead H.S.
Ostby, Troy  Morris Area School
DuPay, Daniel Northfield H.S.
Fox, Darrin Norwood-Young America H.S.
Andreasen, Joey Osakis H.S.
George, Justin  Osakis H.S.
Roberg, Tim Paynesville Area H.S.
Fankhanel, Jonathan Pelican Rapids H.S.
Holt, Harold Pelican Rapids H.S.
Jensen, Mark Pierz H.S.
Demars, Thomas Pine River-Backus H.S.
Hoffarth, Travis Pine River-Backus H.S.
Bos, Brian Pipestone Area H.S.
Matiash, Mike Plainview-Elgin-Millville H.S.
Block, Joseph Prior Lake H.S.
Bartholomaus, Brett Red Rock Central H.S.
Court, Paul Rocori H.S.
Griffith, Chuck Rocori H.S.
Donnay, Christopher Rogers H.S.
Rose, Aaron Roseau H.S.
Carlson, James Royalton H.S.
Gorecki, Terry Royalton H.S.
Presler, Kevin Royalton H.S.
Odenbrett, Brent Saint Agnes H.S.
Mathison, Mike Saint Charles H.S.
Greiner, Brandon Saint Clair H.S.
Huxford, Todd Saint Clair H.S.
Ullom, Coltt Saint Clair H.S.
Beehler, Michael Saint Cloud Apollo H.S.
DORN, RANDY Saint Cloud Tech H.S.
Olson, Cory Saint Croix Lutheran H.S.
Richter, Curt Saint Croix Lutheran H.S.
Sievert, Scott Saint Croix Lutheran H.S.
Seim, Les Saint James H.S.
Wilson, Jonathan Saint James H.S.
isaac, dominic Saint Paul Johnson H.S.
Fryklund, Rick Saint Thomas Academy
Olson, Cody Sartell-Saint Stephen H.S.
Geiser, Cody Sebeka H.S.
Oyster, Jacob Sebeka H.S.
Neu, Mark Shakopee H.S.
Johnson, Chad Sibley East H.S.
Tollefson, Rod  Sibley East H.S.
Aufderheide, Travis Spectrum H.S.
Geiser, Kenny Thief River Falls H.S.
Attig, Aric Thief River Falls Lincoln HS
Rogers, Jason Underwood H.S.
Teasck, Jeff Virginia H.S.
Wagener, Kelly Waconia H.S.
marich, colby Walker-Hackensack-Akeley H.S.
Neumann, Anthony Willmar H.S.
Smith, Justin Woodbury H.S.
Evans, Joel Worthington H.S.