Jayden Zebe |
Adrian |
A |
Marisa Lehnhoff |
Adrian |
A |
Abigail Theusch |
Alden-Conger |
A |
Elizabeth Wasmoen |
Alden-Conger |
A |
Malia Hunt |
Bethlehem Academy |
A |
Ashleigh Alwes |
Blooming Prairie |
A |
Maggie Bruns |
Blooming Prairie |
A |
Maren Forystek |
Blooming Prairie |
A |
Megan Oswald |
Blooming Prairie |
A |
Zoe Hillmer |
Browerville |
A |
Megan Benning |
Browerville High School |
A |
Madison Heiling |
Cedar Mountain |
A |
Bella Harmoning |
Cedar Mountain |
A |
Jessalynn Schroetter |
Cherry High School |
A |
Sofie Anderson |
Chisholm |
A |
Kaylee Faldet |
Clearbrook-Gonvick High School |
A |
Jenna Vasek |
Climax-Fisher |
A |
Ella Reitmeier |
Climax-Fisher |
A |
Shaina Stromquist |
Climax-Fisher |
A |
Gracie Rouland |
Climax-Fisher |
A |
Lora Botker |
Clinton-Graceville-Beardsley |
A |
Emma Wulff |
Clinton-Graceville-Beardsley |
A |
Brandi Collman |
Cromwell-Wright |
A |
Katherine Libbon |
Cromwell-Wright |
A |
Rachael Lund |
Dawson-Boyd |
A |
Addison Fleischman |
Edgerton Public School |
A |
Annika Messick |
Fertile-Beltrami |
A |
Aubree Steffes |
Fertile-Beltrami |
A |
Emma Tollefson |
Fertile-Beltrami |
A |
Lexi Goutermont |
Floodwood High School |
A |
Lexi Goutermont |
Floodwood High School |
A |
Madison Hindt |
Grand Meadow High School |
A |
Morgan Kisgen |
Hancock High School |
A |
Alexis Staples |
Hancock High School |
A |
Lindsey Mattson |
Hancock High School |
A |
Megan Weber |
Henning |
A |
Megan Rinicker |
Henning |
A |
Kylie Frederick |
Henning |
A |
Makena Kenyon |
Henning |
A |
Katherine Hansen |
Henning |
A |
Katie Smith |
Heritage Christian Academy |
A |
Taylor Schuck |
Heritage Christian Academy |
A |
Anika Millar |
Heritage Christian Academy |
A |
Alyssa Gerulis |
Heritage Christian Academy |
A |
Megan Close |
Heritage Christian Academy |
A |
Abby Knobloch |
Hills-Beaver Creek |
A |
Allie LaRock |
Hills-Beaver Creek |
A |
Lauren Tatge |
Hills-Beaver Creek |
A |
Grace Balut |
Hinckley-Finlayson |
A |
Becca Rostad |
Houston High School |
A |
Allison Papenfuss |
Houston High School |
A |
Madison Owens |
ISD 319 Nashwauk Keewatin |
A |
Maret Gjerde |
Kerkhoven-Murdock-Sunburg |
A |
Greta Moeller |
Lake of the Woods School |
A |
Kaitlynn Bot |
Lakeview |
A |
Aubrey Kaczmarek |
Lakeview |
A |
Sydney Taylor |
Lanesboro |
A |
Kyra Sauve |
Legacy Christian Academy |
A |
Kelly Hanson |
LeRoy-Ostrander |
A |
Elizabeth Anderson |
Lester Prairie |
A |
Marissa Radtke |
Lester Prairie |
A |
Paige Heimerl |
Lester Prairie |
A |
Audrey Heard |
Lyle Public Schools |
A |
Jordyn Newgard |
Mabel-Canton |
A |
Lauren Wyffels |
Mabel-Canton |
A |
Kaisa Jaenisch |
MACRAY |
A |
Marissa Whitehead |
Martin County West |
A |
Katie Lange |
Martin County West |
A |
Abby Hennen |
Minneota |
A |
Abby Rost |
Minneota |
A |
Sarah Mohr |
New Ulm Cathedral High School |
A |
Anna Meech |
New York Mills |
A |
Brooke Fredrickson |
Northern Freeze |
A |
Eylie Homme |
Northern Freeze |
A |
Zoey Magner |
Northern Freeze |
A |
Katie Longerbone |
Northern Freeze |
A |
Lauren Erickson |
PACT Charter School |
A |
Emma Willems |
PACT Charter School- Willems Family Homeschool |
A |
Eden Tofibam |
Park Christian |
A |
Morgyn Otte |
Randolph |
A |
Megan Erickson |
Randolph |
A |
Bailey Kuhn |
Randolph |
A |
Meredith Taylor |
Randolph |
A |
Kia Bachand |
Red Lake County Central |
A |
Katelyn Suchy |
Red Lake County Central |
A |
Hollie Knott |
Red Lake Falls |
A |
Nicole Schroepfer |
Red Rock Central |
A |
Grace Lider |
Rothsay High School |
A |
Alayna Helgemoe |
Rushford-Peterson |
A |
Isabelle Olson |
Rushford-Peterson |
A |
Lily Thompson |
Rushford-Peterson |
A |
Allie Christianson |
Russell-Tyler-Ruthton |
A |
Kalleigh Carr |
Russell-Tyler-Ruthton |
A |
Haley Muenchow |
Russell-Tyler-Ruthton |
A |
Maddison Wendland |
Russell-Tyler-Ruthton |
A |
Skylar Borresen |
Russell-Tyler-Ruthton |
A |
McKinley Schreurs |
Russell-Tyler-Ruthton |
A |
Sydney Lloyd |
Sacred Heart School |
A |
Isabell Knudson |
Sacred Heart School |
A |
Jolee Lillquist |
Sebeka |
A |
Tori Lee |
Sebeka |
A |
Sydney Windschitl |
Sleepy Eye St. Mary's |
A |
Sophie Portner |
Sleepy Eye St. Mary's |
A |
Megan Ahlness |
Sleepy Eye St. Mary's |
A |
Maryanne Larsen |
Sleepy Eye St. Mary's |
A |
Cybil Vander Top |
Southwest Minnesota Christian |
A |
Makenzie Snyder |
Southwest Minnesota Christian |
A |
Ella Veldkamp |
Southwest Minnesota Christian |
A |
Maren Nerem |
Southwest Minnesota Christian |
A |
Courtney Wendt |
Springfield |
A |
Emily Olson |
St. Clair High School |
A |
Maddy Lynch |
St. Clair High School |
A |
Holly Jensen |
Stephen Argyle Central |
A |
Rebekah Muhlenkamp |
Swanville |
A |
Kylie Karst |
Swanville |
A |
Lydia Baker |
Underwood |
A |
Tess Jones |
Verndale High School |
A |
Emily Pederson |
Warren-Alvarado-Oslo |
A |
Lindsay Condon |
Waterville-Elysian-Morristown |
A |
Kylie Pittmann |
Waterville-Elysian-Morristown |
A |
Ellie Ready |
Waterville-Elysian-Morristown |
A |
Toryn Richards |
Waterville-Elysian-Morristown |
A |
Allison Rients |
Waterville-Elysian-Morristown |
A |
Autumn Taylor |
Waterville-Elysian-Morristown |
A |
Lindsay Condon |
Waterville-Elysian-Morristown |
A |
Olivia Klumper |
Westbrook-Walnut Grove High School |
A |
Lexi Herding |
Westbrook-Walnut Grove High School |
A |
Sophie Schmidt |
Avail Academy |
A |
Karla Schultz |
ACGC |
AA |
Ally Ehnstrom |
Aitkin |
AA |
Sarah McMillan |
Aitkin |
AA |
Sydney Frederichs |
Albany Area Schools |
AA |
Amanda Ostendorf |
Albany Area Schools |
AA |
Rachel Rausch |
Albany Area Schools |
AA |
Lilith Orne |
Albany Area Schools |
AA |
Paige Meyer |
Albany Area Schools |
AA |
Joslyn Marquette |
Annandale |
AA |
Emma Fashant |
Annandale |
AA |
Chance Korpela |
Annandale |
AA |
Nyalaam Jok |
Annandale |
AA |
Samantha Passa |
Barnesville High School |
AA |
Kimberly Maesse |
Barnesville High School |
AA |
Olivia Sorenson |
Barnesville High School |
AA |
Lauren Johnson |
Belle Plaine High School |
AA |
Sarah Lenz |
Belle Plaine High School |
AA |
Brynne Meyer |
Belle Plaine High School |
AA |
Arabella Koepp |
Belle Plaine High School |
AA |
Elizabeth Schmidt |
Belle Plaine High School |
AA |
Tea Armstrong |
Blue Earth Area |
AA |
Arika Howard |
Blue Earth Area |
AA |
Cali Beyer |
Blue Earth Area |
AA |
Lyza Hoscheit |
Caledonia |
AA |
Makayla Bowen |
Cannon Falls High School |
AA |
Mollie Henry |
Chatfield |
AA |
Sarah Read |
Concordia Academy - Roseville |
AA |
Grace Harre |
Concordia Academy - Roseville |
AA |
Angela Siglin |
Concordia Academy - Roseville |
AA |
Sydney Pelzer |
Concordia Academy - Roseville |
AA |
Angela Siglin |
Concordia Academy - Roseville |
AA |
Emma Borowicz |
Crookston High School |
AA |
Mariah Palmby |
Dover-Eyota |
AA |
Kyra Courson |
Dover-Eyota |
AA |
Merlea Morzik |
Duluth Marshall |
AA |
Merlea Morzik |
Duluth Marshall |
AA |
Gianna Kneepkens |
Duluth Marshall |
AA |
Caitlin Hovde |
East Grand Forks |
AA |
Hanah Jensen-Selnes |
East Grand Forks |
AA |
Halle Carpenter |
East Grand Forks |
AA |
Madison Manger |
East Grand Forks |
AA |
Ella Eggers |
East Grand Forks |
AA |
Allison Thornton |
Esko |
AA |
Elizabeth Jankila |
Eveleth-Gilbert |
AA |
Amara Wilcox |
Eveleth-Gilbert |
AA |
Bryn Miller |
Fairmont |
AA |
Maddy Schwieger |
Fairmont |
AA |
Emily Nuss |
Fergus Falls |
AA |
Anna Anderson |
Fergus Falls |
AA |
Katie Strommen |
Fergus Falls |
AA |
Paige Pearson |
Fergus Falls |
AA |
Emily Nuss |
Fergus Falls |
AA |
Abigail Mazacek |
Foley High School |
AA |
Ella Piepgras |
Foley High School |
AA |
Callie Teff |
Foley High School |
AA |
Ellie Reierson |
Frazee High School |
AA |
Danielle Piche |
Frazee High School |
AA |
Madison Starry |
Frazee High School |
AA |
Anissa Antonsen |
Frazee High School |
AA |
Miah Monahan |
Glencoe-Silver Lake |
AA |
Teagan Hansch |
Glencoe-Silver Lake |
AA |
Hannah Gadient |
Goodhue |
AA |
Torrie Rehder |
Goodhue |
AA |
Arianna Thomforde |
Goodhue |
AA |
Madison Benda |
Goodhue |
AA |
Elissa Lodermeier |
Goodhue |
AA |
Baylie Jo Norris |
Greenway High School |
AA |
Nicholle Ramirez |
Greenway High School |
AA |
Rudee Hockett |
Hawley Public School |
AA |
Kendra Gerads |
Holdingford |
AA |
Lydia Hoikka |
Holdingford |
AA |
Carissa Stark |
Holdingford |
AA |
Ellie Horn |
Howard Lake-Waverly-Winsted |
AA |
Emma Johnson |
Janesville-Waldorf-Pemberton |
AA |
Emily Bengtson |
Janesville-Waldorf-Pemberton |
AA |
Dani Gerdts |
Janesville-Waldorf-Pemberton |
AA |
Emma Johnson |
Janesville-Waldorf-Pemberton |
AA |
Madalyn McGarry |
Jordan High School |
AA |
Julia Backlund |
Jordan High School |
AA |
Lexi Hagen |
Jordan High School |
AA |
Madison Streit |
Kimball |
AA |
Madeline Danielson |
La Crescent - Hokah |
AA |
Grace Bany |
Lake City |
AA |
Lakesha Carter |
LCWM |
AA |
Pete Goeringer |
LCWM |
AA |
Janae Salvetti |
Lewiston Altura High School |
AA |
Mariah Nelson |
Lewiston Altura High School |
AA |
Christa Sauer |
Lewiston Altura High School |
AA |
Eliana Hammann |
Lewiston Altura High School |
AA |
Jessica Schumacher |
Lewiston Altura High School |
AA |
Kamri Driver |
Litchfield Senior High School |
AA |
Sydney Jackman |
Litchfield Senior High School |
AA |
Janessa Olson |
Litchfield Senior High School |
AA |
Sydney McCann |
Litchfield Senior High School |
AA |
Lily Osterberg |
Litchfield Senior High School |
AA |
Megan Lind |
Maple Lake |
AA |
Isabella Steffen |
Medford |
AA |
Hanna VonRuden |
Medford |
AA |
Jenna Berg |
Medford |
AA |
Haley VonRuden |
Medford |
AA |
Madison Rosenberger |
Melrose Area |
AA |
Amy Austing |
Melrose Area |
AA |
Kyja Birch |
Melrose Area |
AA |
April Rademacher |
Melrose Area |
AA |
Kailey Fossell |
Mesabi East |
AA |
Aaliyah Sahr |
Mesabi East |
AA |
Jenelle Sanner-Robinson |
Minneapolis North Community High School |
AA |
Naomi Anderson |
Minnesota Valley Lutheran High School |
AA |
Morgan Mann |
Mora High School |
AA |
Anna Athey |
Mora High School |
AA |
Addison Schritz |
Mora High School |
AA |
Emma Bowman |
Morris Area High School |
AA |
LaRae Kram |
Morris Area High School |
AA |
Emma Bowman |
Morris Area High School |
AA |
Ishika Muppidi |
Mounds Park Academy |
AA |
Mackenzie Rich |
New London - Spicer |
AA |
Emma Hanson |
New London - Spicer |
AA |
Ava Kraemer |
New London - Spicer |
AA |
Hayden Glander |
Norwood Young America High School |
AA |
Lillian Brinkman |
Norwood Young America High School |
AA |
Rachel Crown |
Norwood Young America High School |
AA |
Lillian Brinkman |
Norwood Young America High School |
AA |
Audrey Kamps |
Norwood Young America High School |
AA |
Kendall Johnson |
NRHEG Public Schools |
AA |
Cassidy Martin |
NRHEG Public Schools |
AA |
Kadyn Triebenbach |
Osakis High School |
AA |
Brooke Brieter |
Osakis High School |
AA |
Anna Wolf |
Osakis High School |
AA |
Julianna Collins |
Osakis Public School |
AA |
Mia Stewart |
Pelican Rapids |
AA |
Rachael Guler |
Pelican Rapids |
AA |
Anna Stephenson |
Pelican Rapids |
AA |
Greta Tollefson |
Pelican Rapids |
AA |
Allie Haiby |
Pelican Rapids |
AA |
Katie Johnson |
Perham |
AA |
Grayce Mickelson |
Perham |
AA |
Stella Raser |
Perham |
AA |
Greta Hall |
Pillager public school |
AA |
Sadie Hopman |
Pillager public school |
AA |
Ellie Hasz |
Pine City |
AA |
McKenzie Dulas |
Pipestone Area High School |
AA |
MacKenzie Manderscheid |
Pipestone Area High School |
AA |
Jessa Reinert |
Pipestone Area High School |
AA |
Kyla Emmert |
Pipestone Area High School |
AA |
Caiden Smidt |
Pipestone Area High School |
AA |
Lauryn Smidt |
Pipestone Area High School |
AA |
Nicole Pals |
Pipestone Area High School |
AA |
Jori Strasser |
Pipestone Area High School |
AA |
Alyx Doughty |
Plainview-Elgin-Millville |
AA |
Rylee Nelson |
Plainview-Elgin-Millville |
AA |
Macy Holtz |
Plainview-Elgin-Millville |
AA |
Saydie Clark |
Plainview-Elgin-Millville |
AA |
Claire Bennett |
Plainview-Elgin-Millville |
AA |
Jessica Haedrich |
Proctor |
AA |
Courtney Werner |
Proctor |
AA |
Josie Maahs |
Proctor |
AA |
Hailie Evans |
Proctor |
AA |
Kimmie Blevins |
Proctor |
AA |
Hannah Schjenken |
Redwood Valley High School |
AA |
Aubree Hicks |
Redwood Valley High School |
AA |
Liberty Leis |
Rochester Lourdes |
AA |
Annamarie Sieve |
Rochester Lourdes |
AA |
Grace Zimmerman |
Rockford |
AA |
Ellie Sather |
Rockford High School |
AA |
Julia Braaten |
Roseau High School |
AA |
Jazmine Dokken |
Roseau High School |
AA |
Aubrey Krueger |
Royalton |
AA |
Amanda Waletski |
Royalton |
AA |
Allyson Rood |
Rush City High School |
AA |
Amelia Thompson |
Rush City High School |
AA |
Madison Biermaier |
Rush City High School |
AA |
Jackie Middendorf |
Sauk Centre |
AA |
Audrey Zenzen |
Sauk Centre |
AA |
Audrey Zenzen |
Sauk Centre |
AA |
Rachel Widmer |
Sibley East |
AA |
Ellie Harens |
Sibley East |
AA |
Audrey Parrott |
Sibley East |
AA |
Emma Sorenson |
Southwest Christian High School |
AA |
Kami Czech |
Southwest Christian High School |
AA |
Emily Wilson |
Southwest Christian High School |
AA |
Kaylee Wanless |
Southwest Christian High School |
AA |
Lindsey Root |
St. Charles High School |
AA |
Jade Krenik |
St. Charles High School |
AA |
Addy Pfannenstein |
St. Cloud Cathedral |
AA |
Faith Van Erp |
St. Cloud Cathedral |
AA |
Emma Ylonen |
St. Croix Prep Academy |
AA |
Celia Witt |
St. Croix Prep Academy |
AA |
Annabelle Bond |
St. Paul Academy and Summit School |
AA |
Julia Baron |
St. Paul Academy and Summit School |
AA |
Jane Christakos |
St. Paul Academy and Summit School |
AA |
Gabriella Thompson |
St. Paul Academy and Summit School |
AA |
Tabetha Allen |
Staples-Motley |
AA |
Raina Stecher |
Stewartville |
AA |
Jolie Stecher |
Stewartville |
AA |
Cate Moe |
The Blake School |
AA |
Rachel Winkey |
The Blake School |
AA |
Morgan Ramsey |
The Blake School |
AA |
Brooklyn Brouse |
Thief River Falls |
AA |
Sydney Reierson |
Thief River Falls |
AA |
Jessica Dull |
Tri City United |
AA |
Samantha Lang |
Tri City United |
AA |
Isabelle Factor |
Tri City United |
AA |
Paige Johnson |
Tri City United |
AA |
Marissa Gare |
Tri City United |
AA |
Natalie Robinson |
Triton High School |
AA |
Brenna Essig |
Triton High Schools |
AA |
Morgan Beardsley |
Two Harbors High School |
AA |
Rosalie Cruikshank |
Two Harbors High School |
AA |
Lexiss Trygg |
Virginia |
AA |
Nevada Schulz |
Wadena-Deer Creek |
AA |
Gabriela Rodriguez |
Waseca |
AA |
Jaden Hiller |
Waseca High School |
AA |
Camryn McQuery |
Waseca High School |
AA |
Allison Kind |
Watertown-Mayer High School |
AA |
Allison Letcher |
Windom |
AA |
Delaney Smith |
Windom Area High School |
AA |
Kari Schultz |
ACGC |
AA |
Grace Hoeppner |
Academy of Holy Angels |
AAA |
Rachel Kawiecki |
Academy of Holy Angels |
AAA |
Becky Little |
Academy of Holy Angels |
AAA |
Kyleigh Zent |
Academy of Holy Angels |
AAA |
Myah Kremer |
Alexandria |
AAA |
Jaya Hatlestad |
Alexandria Area High School |
AAA |
Mataya Hoelscher |
Alexandria Area High School |
AAA |
Mataya Hoelscher |
Alexandria Area High School |
AAA |
Whitney Schug |
Becker |
AAA |
Julia Bengtson |
Becker High School |
AAA |
Megan Gamble |
Becker High School |
AAA |
Alayna Lindquist |
Becker High School |
AAA |
Courtney Nuest |
Becker High School |
AAA |
Jackie Yoerg |
Becker High School |
AAA |
Emily Wade |
Bemidji |
AAA |
Emma Huberty |
Bemidji |
AAA |
Rylie Jones |
Bemidji |
AAA |
Sophie Coleman |
Benilde-St. Margaret's School |
AAA |
Mia Huberty |
Big Lake |
AAA |
Ava Vizenor |
Big Lake |
AAA |
Hailey Millam |
Big Lake |
AAA |
Danielle Fode |
Byron |
AAA |
Sacia Vanderpool |
Byron |
AAA |
Katie Lambrecht |
Byron High School |
AAA |
Sophia Wood |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Jill Erickson |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Rayna Barrett |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Madelyn Gamble |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Alexis Hammond |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Gracie Meagher |
Cloquet Senior High School |
AAA |
Madison Bowers |
Detroit Lakes High School |
AAA |
Ava Gilbert |
Detroit Lakes High School |
AAA |
Sarah Tangen |
Detroit Lakes High School |
AAA |
Jenny Bowman |
Grand Rapids |
AAA |
Natalie Parnell |
Henry Sibley High School |
AAA |
Caroline Anderson |
Henry Sibley High School |
AAA |
Ashley Hill |
Hermantown |
AAA |
Lindsey Ploetz |
Hermantown |
AAA |
Megan Menzel |
Hermantown |
AAA |
Jacie Clusiau |
Hibbing High School |
AAA |
Haley Hawkinson |
Hibbing High School |
AAA |
Isabella Hartzel |
Hill-Murray School |
AAA |
Brianna Haala |
Kasson |
AAA |
Ashlyn Bigelow |
Kasson-Mantorville |
AAA |
Ellie Bigelow |
Kasson-Mantorville |
AAA |
Taylor Jordan |
Little Falls |
AAA |
Greta Schimnowski |
Mahtomedi |
AAA |
Anna Raney |
Mahtomedi Senior High |
AAA |
Kayla Meslow |
Mahtomedi Senior High School |
AAA |
Allison Wilke |
Mahtomedi Senior High School |
AAA |
Morgynn Spears |
Monticello |
AAA |
Emma Cordell |
Monticello |
AAA |
Grace Kuta |
Monticello |
AAA |
Sophia Gunderson |
Orono High School |
AAA |
Elle Johnson |
Orono High School |
AAA |
Haley Lupkes |
Princeton |
AAA |
Sydney Rahn |
Red Wing |
AAA |
Courtney Snoberger |
Sartell-St. Stephen |
AAA |
Elle Mahowald |
Sartell-St. Stephen |
AAA |
Adyn Larson |
Sartell-St. Stephen |
AAA |
Chloe Swanson |
Sartell-St. Stephen |
AAA |
Molly Stein |
Simley High School |
AAA |
Abby Hepper |
Simley High School |
AAA |
Erin Borchard |
Simley High School |
AAA |
Sara Borchard |
Simley High School |
AAA |
Ellie Rud |
Simley High School |
AAA |
Emma Imdieke |
St. Cloud Tech High School |
AAA |
Lucia Hauge |
St. Croix Lutheran Academy |
AAA |
Mackenna Moon |
St. Croix Lutheran Academy |
AAA |
Kendra Valleau |
St. Croix Lutheran Academy |
AAA |
Morgan Kelly |
St. Peter |
AAA |
Abby Haggenmiller |
St. Peter |
AAA |
Madison More |
St. Peter |
AAA |
Katie Petersen |
St. Peter |
AAA |
Lauren Miller |
Totino Grace High School |
AAA |
Emilie Meyer |
Totino Grace High School |
AAA |
Shannon Franczak |
Totino Grace High School |
AAA |
Annie Mraz |
Totino Grace High School |
AAA |
Bianca Benson |
Totino Grace High School |
AAA |
Megan Schlaefer |
Totino Grace High School |
AAA |
Anna Caspers |
Totino Grace High School |
AAA |
Lauren Kuharski |
Totino Grace High School |
AAA |
Ashley Guse |
Willmar Senior High |
AAA |
Callie Slagter |
Willmar Senior High |
AAA |
Marisa Borkowski |
Winona Senior High School |
AAA |
Paige Grafton |
Winona Senior High School |
AAA |
Emma Heinert |
Winona Senior High School |
AAA |
Anissa Lee |
Winona Senior High School |
AAA |
Katie Clemons |
Winona Senior High School |
AAA |
Madison Schaefer |
Worthington High School |
AAA |
Laci Boomgarden |
Worthington High School |
AAA |
Sophie Wietzema |
Worthington High School |
AAA |
Sophie Wietzema |
Worthington High School |
AAA |
Lydia Hagstrom |
Zimmerman |
AAA |
Olivia Williams |
Zimmerman High School |
AAA |
Kyla Wiley |
Zimmerman High School |
AAA |
Becky Smithwick |
Anoka High School |
AAAA |
Jenna Nyblom |
Apple Valley High School |
AAAA |
Hillary Hoelz |
Brainerd High School |
AAAA |
Allyson Brzezinski |
Brainerd High School |
AAAA |
McKenzie Rafftery |
Cambridge-Isanti High School |
AAAA |
Jennifer Steinbring |
Cambridge-Isanti High School |
AAAA |
Jodi Anderson |
Centennial High School |
AAAA |
Jenna Guyer |
Centennial High School |
AAAA |
Taylor Laube |
Chanhassen High School |
AAAA |
Amani Sawyer |
Chanhassen High School |
AAAA |
Ella Brastad |
Chanhassen High School |
AAAA |
Kaylee VanEps |
Chaska |
AAAA |
Kayla Hendrickson |
Chaska High School |
AAAA |
Nicole Post |
Coon Rapids |
AAAA |
Morgan Madsen |
Eagan High School |
AAAA |
Morgan Eckerle |
Eagan High School |
AAAA |
Navi Pritzl |
Eagan High School |
AAAA |
Cassidy Carson |
Eastview High School |
AAAA |
Cassidy Carson |
Eastview High School |
AAAA |
Caiya Wulf |
Edina |
AAAA |
Sophia Tobin |
Elk River High School |
AAAA |
Ellie Maass |
Elk River High School |
AAAA |
Sophie Hart |
Farmington High School |
AAAA |
Paige Kindseth |
Farmington High School |
AAAA |
Peyton Blandin |
Farmington High School |
AAAA |
Rachel Krebs |
Farmington High School |
AAAA |
Maleah Scott |
Farmington High School |
AAAA |
Emma Buesgens |
Farmington High School |
AAAA |
Logan Anderson |
Forest Lake |
AAAA |
Olivia Pekron |
Forest Lake |
AAAA |
Paige Swanson |
Forest Lake |
AAAA |
Brooke Jackson |
Hastings High School |
AAAA |
Shea Levos |
Hastings High School |
AAAA |
Hannah Schultz |
Hastings High School |
AAAA |
Molly Enzler |
Hopkins |
AAAA |
Courtney Strachota |
Hopkins |
AAAA |
Megan Schwieters |
Lakeville North |
AAAA |
Ellen Glomstad |
Lakeville North |
AAAA |
Zoe Ostrowski |
Lakeville South |
AAAA |
Adi Brown |
Lakeville South |
AAAA |
Kylie Baranick |
Maple Grove |
AAAA |
Jordyn Lamker |
Maple Grove |
AAAA |
Sophia Kormann |
Maple Grove |
AAAA |
Delanie Siewert |
Maple Grove |
AAAA |
Anna Miller |
Mayo High School |
AAAA |
Elli Collins |
Mayo High School |
AAAA |
Mia Harber |
Mayo High School |
AAAA |
Maia Hetzel-Warhol |
Minneapolis Southwest |
AAAA |
Molly Oehme |
Minnetonka |
AAAA |
Ella Murray |
Minnetonka |
AAAA |
Ellah Durkee |
Minnetonka |
AAAA |
Ella Murray |
Minnetonka |
AAAA |
Sophia Haydon |
Minnetonka |
AAAA |
McKenzie Dauner |
Moorhead High School |
AAAA |
Samantha Zimmerman |
Moorhead High School |
AAAA |
Jolee Krull |
Moorhead High School |
AAAA |
Willow Haake |
Mounds View |
AAAA |
Leah Ban |
Mounds View |
AAAA |
Ella Jerdee |
Northfield |
AAAA |
Erica Loe |
Northfield |
AAAA |
Annika Richardson |
Northfield |
AAAA |
Emma Rasmussen |
Northfield |
AAAA |
Sarah Kingland |
Owatonna |
AAAA |
Maggie Newhouse |
Owatonna |
AAAA |
Tatum Brostrom |
Prior lake High School |
AAAA |
Abby Kuboushek |
Prior Lake High School |
AAAA |
Kate Trachsel |
Prior Lake High School |
AAAA |
Ellie Albrecht |
Prior Lake High School |
AAAA |
Megan Beugen |
Robbinsdale Armstrong |
AAAA |
Lily Wright |
Robbinsdale Armstrong |
AAAA |
Stella Hanson |
Robbinsdale Armstrong |
AAAA |
Helen Staley |
Rosemount |
AAAA |
Helen Staley |
Rosemount High School |
AAAA |
Abigail McNeil |
Rosemount High School |
AAAA |
Sophie Moran |
Shakopee High School |
AAAA |
Kelley Brennan |
Shakopee High School |
AAAA |
Madi Ngene |
Spring Lake Park |
AAAA |
Hailey Herzog |
Spring Lake Park |
AAAA |
Taylor Falvey |
Spring Lake Park |
AAAA |
Abby Lach |
Spring Lake Park |
AAAA |
Macy Smith |
Spring Lake Park |
AAAA |
Elayra Dizon |
Stillwater |
AAAA |
Jenna Johnson |
Wayzata |
AAAA |
Anna Koth |
Wayzata |
AAAA |
Annika Mareck |
Wayzata |
AAAA |
Molly McKenzie |
Wayzata |
AAAA |
Tristian Lehner |
White Bear Lake |
AAAA |