skip navigation

Minnesota Fastpitch Coaches' Association Membership

(Note: The HEAD coach must  be a member for any player/team/coach to receive an Association Award)

To become a member of the Association Click Here

Hint: to find a particular school or coach in the list of present members below press "Ctrl-F" and type in your search criteria.
         

 

AS of 4/8/2019

  School Member Name Position
1 Academy of Holy Angels Curt Cardinal Head
2 Academy of Holy Angels Jackie Poidinger Head
3 Ada-Borup H.S. Amy Johnson Head
4 Aitkin H.S. Donavon Daiker Head
5 Albany H.S. Vance Ressler Head
6 Alexandria H.S. Randy Albers Head
7 Andover H.S. Constance Huberty Head
8 Annandale H.S. Michelle Macalena Head
9 Anoka H.S. Toni Jesinoski Head
10 Apple Valley H.S. Courtney O'Connor Head
11 Ashby H.S. Autumn Aeling Head
12 Atwater-Cosmos-Grove City H.S. Bradley Nelson II Head
13 Austin H.S. Lisa Lage Head
14 B O L D H.S. Heidi Mack Head
15 Bagley H.S. Peter Larson Head
16 Barnesville H.S. Aaron Schindler Head
17 Barnum H.S. Dustin Collelo Head
18 Becker H.S. Jason Baune Head
19 Belgrade-Brooten-Elrosa H.S. Eric Primus Head
20 Belle Plaine H.S. Sara Tostenson Head
21 Bemidji H.S. Brad Takkunen Head
22 Benilde-St. Margaret's H. S. Adrian Wagner Head
23 Benson H.S. Barb Schwarz Head
24 Bethlehem Academy Maren Viland Head
25 Big Lake H.S. Kim Bowen Head
26 Blackduck H.S. Sheena Reese Head
27 Blaine H.S. Michelle Butkus Head
28 Blooming Prairie H.S. Jenna Volgarino Head
29 Bloomington Jefferson H.S. Robert Giesen Jr. Head
30 Blue Earth Area H.S. Terry Ehlert Head
31 Braham H.S. Rebecca Swanson Head
32 Brainerd H.S. Shane Jordan Head
33 Brandon H.S. Kasi Sieling Head
34 Breck School Marcus Harris Head
35 Brooklyn Center H.S. sarah sinniger Head
36 Browerville H.S. Jeff Myers Head
37 Buffalo H.S. Bradly Zrust Head
38 Buffalo Lake-Hector H.S. Gina Schellenberg Head
39 Burnsville H.S. Eric Reuss Head
40 Byron H.S. Jacob Harmon Head
41 Cannon Falls H.S. Tom Langfeldt Head
42 Carlton H.S. Melissa Clark Head
43 Cass Lake-Bena H.S. Kevin NEAL Head
44 Centennial H.S. Amanda Daeger Head
45 Champlin Park H.S. Bryan Woodley Head
46 Chanhassen HS Jerome Coenen Head
47 Chaska H.S. Gary Meister Head
48 Chatfield H.S. Jerry Chase Head
49 Cherry H.S. Darrell Bjerklie Head
50 Chesterton Academy Brigid Schreier Head
51 Chisago Lakes Area H.S. Brenda Carlson Head
52 Chisholm H.S. Donald Quirk Head
53 Cleveland H.S. Dan Fredrickson Head
54 Climax H.S. Jonathon Vonesh Head
55 Clinton-Graceville-Beardsley H.S. Brice Hoffman Head
56 Cloquet H.S. Ron Tondryk Head
57 Columbia Heights H.S. Richard Eskola Head
58 Concordia Academy-Roseville Gina Tupper Head
59 Cook County H.S. Jessie Anderson Head
60 Coon Rapids H.S. Zach Nienaber Head
61 Cretin-Derham Hall H.S. Patrick Bowlin Head
62 Cristo Rey Jesuit Brandon Porter Head
63 Crookston H.S. ROBBE NESSLER Head
64 Crosby-Ironton H.S. Brad Hollenhorst Head
65 Dassel-Cokato H.S. Wendy Runquist Head
66 Dawson-Boyd H.S. John Nevins Head
67 Deer River H.S. DEREK GOGGLEYE Head
68 Delano H.S. AnnaMarie Martino Head
69 DeLaSalle H.S. Tom Heinecke Head
70 Detroit Lakes H.S. Phil Kirchner Head
71 Dilworth-Glyndon-Felton H.S. Ron Drechsel Head
72 Dover-Eyota H.S. Ryan Scheevel Head
73 Duluth Denfeld H.S. Richard Swanson Head
74 Duluth East H.S. dennis peterson Head
75 Eagan H.S. Christian Duncan Head
76 East Central H.S. John Henn Head
77 East Grand Forks H.S. Heidi Spicer Head
78 East Ridge H. S. Afton Murray Head
79 Eastview H.S. Sydney Dwyer Head
80 Eden Prairie H.S. Daniel Rubischko Head
81 Eden Valley-Watkins H.S. DAVE DZIENGEL Head
82 Edina H.S. keith johnson Head
83 Elk River H.S. Danielle Bloom Head
84 Ellsworth H.S. Judy Huisman Head
85 Ely H.S. Tom McDonald Head
86 Esko H.S. Jeffrey Emanuel Head
87 Eveleth-Gilbert H.S. Paula Madden Head
88 Fairmont H.S. Haley Loerts Head
89 Faribault H.S. Chris Silber Head
90 Farmington H.S. Paul Harrington Head
91 Fergus Falls H.S. Lisa Truax Head
92 Fertile-Beltrami H.S. Kerri Solie Head
93 Fillmore Central H.S. John OConnor Head
94 Floodwood H.S. Brea Wallaker Head
95 Foley H.S. Kelly Rasmussen Head
96 Forest Lake H.S. Sean Hall Head
97 Fosston H.S. Rochelle Mahlen Head
98 Frazee H.S. Matt Bauer Head
99 G-F-W H.S. Brian Magnusson Head
100 Glencoe-Silver Lake H.S. Steve Davis Head
101 Glenville-Emmons H.S. Lisa Ziebell Head
102 Goodhue H.S. Mark Opsahl Head
103 Grand Rapids H.S. Kayla McInerney Head
104 Grand Rapids H.S. Kelsey Johnston Head
105 Greenbush-Middle River H.S. Kenton Christian Head
106 Greenway H.S. Katie Sertich Head
107 Hancock H.S. Ryan Snyder Head
108 Hastings H.S. Ken Lundquist Head
109 Hawley H.S. Peter Wollin Head
110 Hayfield H.S. Jana Wagner Head
111 Henry Sibley H.S. Phillip Stohr Head
112 Heritage Christian Academy Chris Laird Head
113 Hermantown H.S. Michelle Sweeney Head
114 Heron Lake/Okabena HS Janae Kazemba Head
115 Hibbing H.S. Bryan Terzich Head
116 Hill City H.S. Dan Potter Head
117 Hillcrest Lutheran Academy Craig Nersten Head
118 Hinckley-Finlayson H.S. Joseph Ranger Head
119 Holdingford H.S. Dan Talberg Head
120 Holy Family Catholic H.S. Daniel Schneider Head
121 Hopkins H.S. Carl Yancy Head
122 Howard Lake-Waverly-Winsted H.S. Carol Meyerson Head
123 Hutchinson H.S. Melanie Strachota Head
124 Irondale H.S. Heather Hyatt Head
125 Isle H.S. Darcey Remer Head
126 Jackson County Central H.S. Shelly Hotzler Head
127 Jackson County Central H.S. Morgan Allee Head
128 Jordan H.S. Bryan Martin Head
129 Kasson-Mantorville H.S. Paul Mann Head
130 Kenyon-Wanamingo H.S. Carrie Groth Head
131 Kerkhoven-Murdock-Sunburg H.S. Eileen Suter Head
132 Kimball Area H.S. Roger Utecht Head
133 Kingsland H.S. John Fenske Head
134 La Crescent H.S. James Clark Head
135 Lac qui Parle Valley H.S. Janet Larsen Head
136 Lake City H.S. Michael Johnson Head
137 Lake Crystal-Wellcome Memorial Kari Schwarz Head
138 Lake of the Woods H.S. Mike Nordine Head
139 Lake Park-Audubon Amanda Snyder Head
140 Lakeville North H.S. Michael Schultz Head
141 Lakeville South H.S. Eric Heflin Head
142 Lester Prairie H.S. William Neubarth Head
143 LeSueur-Henderson H.S. Eric Lewis Head
144 LeSueur-Henderson H.S. Anne Lewis Head
145 Lewiston-Altura H.S. neal schilling Head
146 Litchfield H.S. Luke Braaten Head
147 Little Falls H.S. Debra Yliniemi-Ahlin Head
148 Little Falls H.S. Tony Couture Head
149 Littlefork-Big Falls H.S. Jack Larson Head
150 Long Prairie-Grey Eagle H.S. Joseph Gaida Head
151 Luverne H.S. Brooks Maurer Head
152 Lyle-Pacelli HS LaVerne Bauer Head
153 Mabel-Canton H.S. Kati Bergey Head
154 MACCRAY H.S. Nancy Thoma Head
155 Madelia H.S. Terri Baumgartner Head
156 Mahtomedi H.S. skip heagle Head
157 Mankato East H.S. joseph Madson Head
158 Mankato West H.S. Don Krusemark Head
159 Maple Grove H.S. James Koltes Head
160 Maple Lake H.S. Tim Knudsen Head
161 Maple River H.S. Joyce Barnard Head
162 Maranatha Christian Academy Scott Eickman Head
163 Marshall H.S. John Houseman Head
164 Martin County West H.S. Darrell Ziegler Head
165 Martin Luther H.S. Allison Klassen Head
166 Mayer Lutheran H.S. Kris Gustin Head
167 McGregor H.S. Becky Hagen Head
168 Medford H.S. Amy Hanzlicek Head
169 Melrose Area H.S. Kristie Ekstrom Head
170 Menahga H.S. Lindsey White Head
171 Mesabi East H.S. Bridget Mikkola-Rahja Head
172 Milaca H.S. Emily McEwan Head
173 Minneapolis North Community H.S. Thomas Lachermeier Head
174 Minneapolis Roosevelt H.S. Jacqueline Wincek Head
175 Minneapolis South H.S. Morgan Kane Head
176 Minneapolis Washburn H.S. Gregory Berg Head
177 Minnehaha Academy Michael DiNardo Head
178 Minneota H.S. Heidi Boerboom Head
179 Minnesota Valley Lutheran Barb Leopold Head
180 Minnetonka H.S. Mary Beth Wiig Head
181 Minnewaska Area H.S. Tabatha Swenson Head
182 Montevideo H.S. Shelby Monahan Head
183 Monticello H.S. Chelsea Erickson Head
184 Moorhead H.S. Stacey Holm Head
185 Moose Lake H.S. Kelly Goeb Head
186 Mora H.S. Charles Jr. Whitbred Head
187 Morris Area School Mary Holmberg Head
188 Mound-Westonka H.S. Scott Eidsness Head
189 Mound-Westonka H.S. Eddie Kutz Head
190 Mounds Park Academy Mike Scinto Head
191 Mounds Park Academy Dan Haase Head
192 Mounds View H.S. Jordan Pearson Head
193 Mountain Iron-Buhl H.S. Christopher Primeau Head
194 Mountain Lake H.S. brian hopwood Head
195 Murray County Central H.S. James Wajer Head
196 Nashwauk-Keewatin H.S. Wayne LaBine Head
197 Nevis H.S. Michael O'Rourke Head
198 New London-Spicer H.S. Melissa Bergeson Head
199 New Prague H.S. Anna Borwege Head
200 New Richland-H-E-G H.S. Wendy Schultz Head
201 New Ulm Cathedral H.S. Jamie Portner Head
202 New Ulm H.S. Kristi Andersen Loose Head
203 New York Mills H.S. Bryan Dunrud Head
204 Nicollet H.S. Brianne Eldred Head
205 Norman County East H.S. Steve Radniecki Head
206 North Branch H.S. Katherine Crudo Head
207 North H.S. Cliff Charpentier Head
208 North Woods Dee Ann Sandberg Head
209 Northfield H.S. Ryan Pietsch Head
210 Northome H.S. Matt Hanson Head
211 Norwood-Young America H.S. Joseph Kley Head
212 Ogilvie H.S. Jessica Bester Head
213 Orono H.S. CHRIS JOHNSON Head
214 Osakis H.S. John Stigman Head
215 Ottertail Central HS Janet Eitzen Head
216 Owatonna H.S. Jeremy Moran Head
217 PACT Charter School Kendra Magaard Head
218 Park H.S. Robert Loshek Head
219 Park Rapids Area H.S. MARION Goeden Head
220 Parkers Prairie H.S. John Noga Head
221 Paynesville Area H.S. Charles Woehler Head
222 Pequot Lakes H.S. Bret Sergent Head
223 Perham H.S. Mark Leslie Head
224 Pierz H.S. Matthew Poepping Head
225 Pillager H.S. Gregory Bennett Head
226 Pine City H.S. Jena Dennis Head
227 Pine Island H.S. Kim Jones Head
228 Pine River-Backus H.S. John Riewer Head
229 Pipestone Area H.S. Troy Bouman Head
230 Plainview-Elgin-Millville H.S. Ben Peter Head
231 Princeton H.S. Mandee Allen Head
232 Prior Lake H.S. Matt Haefner Head
233 Providence Academy Brad Horstman Head
234 Randolph H.S. Dennis Trom Head
235 Red Lake County Central Kate Moll Head
236 Red Lake Falls Lafayette HS Benjamin Hanson Head
237 Red Lake H.S. Randall Holthusen Head
238 Red Rock Central H.S. Derek Stevenson Head
239 Red Wing H.S. Jon Bohmbach Head
240 Redwood Valley H.S. Aaron Guggisberg Head
241 Renville County West H.S. Dean EhleGoerbracht Head
242 Richfield H.S. Bryan Skof Head
243 Robbinsdale Armstrong H.S. Arianna Crosby Head
244 Rochester Century H.S. Chad Buchmann Head
245 Rochester John Marshall Thang Nguyen Head
246 Rochester Lourdes H.S. Becky Macken Head
247 Rochester Mayo H.S. Steve Lewison Head
248 Rockford H.S. Dawn Engebretson Head
249 Rocori H.S. Brian Athmann Head
250 Rogers H.S. jerald bruns Head
251 Roseau H.S. Teresa Hulst Head
252 Rosemount H.S. Tiffany Rose Head
253 Roseville Area H.S. Julie Standering Head
254 Royalton H.S. Andrew Hagman Head
255 Rush City H.S. Kim Erdman Head
256 Rushford-Peterson H.S. Jeremy Tesch Head
257 Saint Agnes H.S. Daniel Berthiaume Head
258 Saint Anthony Village H.S. Lamar Brendemuehl Head
259 Saint Charles H.S. Mike Buringa Head
260 Saint Clair H.S. Brandon Greiner Head
261 Saint Cloud Cathedral H.S. Mark Chamernick Head
262 Saint Cloud Tech H.S. Mike Trewick Head
263 Saint Croix Lutheran H.S. Erin Hulse Head
264 Saint Croix Preparatory Academy Frank Roth Head
265 Saint Francis H.S. Chelsey Lieffring Head
266 Saint James H.S. Sam Baumgartner Head
267 Saint Michael-Albertville H.S. Kellie Shumway Head
268 Saint Paul Central H.S. Fiona Lodge Head
269 Saint Paul Como Park H.S. John Fischbach Head
270 Saint Peter H.S. Heidi Niemeyer Head
271 Sartell-Saint Stephen H.S. David Driste Head
272 Sauk Centre H.S. Tony Schmiesing Head
273 Sauk Rapids-Rice H.S. Ken Karna Head
274 Schaeffer Academy Kevin Lash Head
275 Sebeka H.S. Jerome Meyer Head
276 Shakopee H.S. Joe Fittante Head
277 Sibley East H.S. Stephanie Schultz Head
278 Silver Bay (Wm. Kelley) H.S. Mike Guzzo Head
279 Simley H.S. Rebecca Ostby Head
280 Sleepy Eye H.S. Tim Hoffmann Head
281 Sleepy Eye Saint Mary's H.S. Wendy Owens Head
282 South Saint Paul H.S. Paul Moen Head
283 Southland H.S. Greg Schulte Head
284 Southwest Christian School Alison Larsen Head
285 Spectrum H.S. Robert Rogers Head
286 Spring Grove H.S. Michelle Anderson Head
287 Spring Lake Park H.S. Lori Lightbody Head
288 Springfield H.S. Paul Dunn Head
289 Springfield H.S. Katie Wilhelmi Head
290 Stewartville H.S. Curt Hughes Head
291 Stillwater Area H.S. Bob Beedle Head
292 Swanville H.S. Elizabeth Schafer Head
293 Tartan H.S. Jessica Dooley-Semple Head
294 Thief River Falls H.S. Carter Rogalla Head
295 Thief River Falls Lincoln HS Eric Magner Head
296 Thief River Falls Lincoln HS Karen Bakken Head
297 Totino-Grace H.S. Mike Sullwold Head
298 Tracy-Milroy-Balaton H.S. Karl Campbell Head
299 Tri-City United HS Philip Murry Head
300 Triton H.S. Emily Postlewait Head
301 Two Harbors H.S. Chris Lemke Head
302 Verndale H.S. Dan Johnson Head
303 Virginia H.S. Bob Cohn Head
304 Visitation H.S. Danny Jameson Head
305 Wabasha-Kellogg H.S. Michael Schumacher Head
306 Wabasso H.S. Tiffany Eichten Head
307 Waconia H.S. Audra Lehrke Head
308 Wadena-Deer Creek H.S. Tracy Jack Head
309 Warren-Alvarado-Oslo H.S. Kimberly Wirries Head
310 Warroad H.S. Terence Sadler Head
311 Waseca H.S. Leonard Kroll Head
312 Washington Tech Magnet School Bill Crancer Head
313 Watertown-Mayer H.S. Scott Isakson Head
314 Waterville-Elysian-Morristown H.S. Crystal Lamont Head
315 Waubun H.S. David Varriano Head
316 Wayzata H.S. Kelsey Anderson Head
317 West Central Area School William Aufdenkamp Head
318 West Lutheran H.S. Ashley Jensen Head
319 Wheaton H.S. Andrew Kratzke Head
320 White Bear Lake Area H.S. Kaity Wightman Head
321 Willmar H.S. Shannon Cayler Head
322 Windom Area H.S. Jessica Smith Head
323 Winona Cotter H.S. Patrick Bowlin Head
324 Winona H.S. Mitchell Grossell Head
325 Woodbury H.S. Michelle Benusa Head
326 Worthington H.S. Rosalie Hayenga Head
327 Yellow Medicine East H.S. Jennifer Sneller Head
328 Zimmerman H.S. Emily Zahn Head
329 Zumbrota-Mazeppa H.S. Kevin Nelson Head
330 Albany H.S. Ann Ressler Assistant
331 Albert Lea H.S. Karol Hansen Assistant
332 Albert Lea H.S. Lana Howe Assistant
333 Andover H.S. Heidi fondurulia Assistant
334 Andover H.S. DEAN HALVORSON Assistant
335 Andover H.S. Kasandra Parrish Assistant
336 Andover H.S. Corrie Anderson Assistant
337 Andover H.S. Kate Kell Assistant
338 Andover H.S. Kimberly Reilly Assistant
339 B O L D H.S. Melissa Sagedahl Assistant
340 Bagley H.S. Darris Dahl Assistant
341 Belgrade-Brooten-Elrosa H.S. Christopher Anderson Assistant
342 Benson H.S. Brad Johnson Assistant
343 Bertha-Hewitt H.S. Steven Kvam Assistant
344 Blooming Prairie H.S. Jonathan Bruns Assistant
345 Bloomington Jefferson H.S. John Barta Assistant
346 Braham H.S. Chris Grote Assistant
347 Braham H.S. Bryan Johnson Assistant
348 Braham H.S. Madeline Altendorf Assistant
349 Brandon H.S. Erika Traphagen Assistant
350 Brandon H.S. Pam Schjei Assistant
351 Browerville H.S. Joseph Cuchna Assistant
352 Burnsville H.S. Joe Kinsella Assistant
353 Cannon Falls H.S. Josh Davisson Assistant
354 Chisago Lakes Area H.S. Cory Spencer Assistant
355 Crosby-Ironton H.S. James Fort Assistant
356 Deer River H.S. William Plate Assistant
357 Detroit Lakes H.S. Thomas Vagle Assistant
358 Dilworth-Glyndon-Felton H.S. Tyler Drechsel Assistant
359 East Grand Forks H.S. Matt Fore Assistant
360 Eden Prairie H.S. Gary Prantner Assistant
361 Eden Valley-Watkins H.S. Stephanie Borscheid Assistant
362 Elk River H.S. Julie Steuter Assistant
363 Farmington H.S. Randy Schmitz Assistant
364 Forest Lake H.S. Don Cramer Assistant
365 Fosston H.S. Mikaela Janicke Assistant
366 Frazee H.S. Tavia Bachmann Assistant
367 Greenbush-Middle River H.S. David Blazek Assistant
368 Hastings H.S. Chad Feikema Assistant
369 Hawley H.S. clair anderson Assistant
370 Heritage Christian Academy Lori Crellin Assistant
371 Hill City H.S. Jessica Lathrop Assistant
372 Hill-Murray School Amy Kotzmacher Assistant
373 Holdingford H.S. Connor DeMorett Assistant
374 Holdingford H.S. Ashia Volkers Assistant
375 Hopkins H.S. John DenHartog Assistant
376 Hopkins H.S. Mark Peterson Assistant
377 Howard Lake-Waverly-Winsted H.S. Brooke Decker Assistant
378 Hutchinson H.S. Timothy Carroll Assistant
379 Hutchinson H.S. David Kucera Assistant
380 Hutchinson H.S. Hannah Impola Assistant
381 Isle H.S. Allen Dobbelaire Assistant
382 Jackson County Central H.S. thor Kurtz Assistant
383 Kimball Area H.S. Destiny Smith Assistant
384 Little Falls H.S. Rebecca Smieja Assistant
385 Little Falls H.S. Sam Muhlbauer Assistant
386 Long Prairie-Grey Eagle H.S. Erin Sabyan Assistant
387 Long Prairie-Grey Eagle H.S. Andrew Engelhardt Assistant
388 Luverne H.S. Caylee Tennis Assistant
389 MACCRAY H.S. Brian Brandt Assistant
390 Mahnomen H.S. Conner Guetter Assistant
391 Mahtomedi H.S. dominic isaac Assistant
392 Mankato West H.S. Dianne Johns Assistant
393 Maple Lake H.S. Leah Roske Assistant
394 Maple River H.S. Jerry Thul Assistant
395 Maple River H.S. Laura Olson Assistant
396 Maranatha Christian Academy Andrew Palmer Assistant
397 Maranatha Christian Academy Nate Parker Assistant
398 Marshall County Central H. S. Thomas Maki Assistant
399 Martin Luther H.S. John Oothoudt Assistant
400 Melrose Area H.S. Stevan Waddell Assistant
401 Minneapolis Patrick Henry H. S. anthony Minus Assistant
402 Minnesota Valley Lutheran Konnie Kuck Assistant
403 Minnesota Valley Lutheran Katie Scherer Assistant
404 Minnewaska Area H.S. Jacalyn Skoglund Assistant
405 Montevideo H.S. Stephanie Hennen Assistant
406 Morris Area School Mary Asche Assistant
407 Mountain Lake H.S. Shawn Naas Assistant
408 New Ulm Cathedral H.S. Ron Domeier Assistant
409 Nicollet H.S. Bill Herr Assistant
410 Norman County East H.S. Shelly Brevik Assistant
411 North Branch H.S. Ron Trunk Assistant
412 North Woods Daniel Manick Assistant
413 Norwood-Young America H.S. Darrin Fox Assistant
414 Ogilvie H.S. Pam Nickles Assistant
415 Ortonville H.S. Matthew Fellows Assistant
416 Osakis H.S. Justin George Assistant
417 Owatonna H.S. Samuel Hager Assistant
418 Park H.S. Tony Young Assistant
419 Park Rapids Area H.S. Megan Cole Assistant
420 Park Rapids Area H.S. Aarin Galzki Assistant
421 Pierz H.S. Joseph Kahl Assistant
422 Pine Island H.S. Wyatt Nelson Assistant
423 Pine Island H.S. Douglas Lee Assistant
424 Pine River-Backus H.S. Travis Hoffarth Assistant
425 Pipestone Area H.S. Jeff Schelhaas Assistant
426 Pipestone Area H.S. Robert Petersen Assistant
427 Princeton H.S. Michael Rademacher Assistant
428 Rebels Paul Meyer Assistant
429 Red Lake Falls H.S. Trevor Page Assistant
430 Red Lake H.S. Tara Graves Assistant
431 Retired Life Member Neil Johnson Assistant
432 Robbinsdale Cooper H.S. Sarah Vandenberg Assistant
433 Rochester John Marshall Mike Breitbach Assistant
434 Rochester Lourdes H.S. Mike Macken Assistant
435 Rockford H.S. LeAnn Sather Assistant
436 Rockford H.S. Brenda Blanchard Assistant
437 Rocori H.S. Stacy Wild Assistant
438 Rocori H.S. Chris Hinkemeyer Assistant
439 Rogers H.S. Chris Donnay Assistant
440 Royalton H.S. Christopher Coppicus Assistant
441 Royalton H.S. Kelly Gotfredson Assistant
442 Rush City H.S. Brooke Vandekamp Assistant
443 Saint Cloud Apollo H.S. James Kinzer Assistant
444 Saint Cloud Cathedral H.S. Brooke Dunsmoor Assistant
445 Saint Cloud Cathedral H.S. Alexandra Leintz Assistant
446 Saint Cloud Cathedral H.S. Sarah Desotell Assistant
447 Saint Cloud Cathedral H.S. Julie Murphy Assistant
448 Saint Croix Lutheran H.S. Cory Olson Assistant
449 Saint James H.S. Stephen Chapin Assistant
450 Saint Michael-Albertville H.S. Patrick Mueller Assistant
451 Saint Michael-Albertville H.S. Jerremiah Johnson Assistant
452 Saint Peter H.S. Thomas Witty Assistant
453 Sartell-Saint Stephen H.S. Kevin Greene Assistant
454 Sebeka H.S. Jesse Bullock Assistant
455 Sleepy Eye Saint Mary's H.S. Melissa Fischer Assistant
456 Southwest Christian School Heidi Larkin Assistant
457 Southwest Minnesota Christian Eric Prins Assistant
458 Spring Lake Park H.S. Dave Lightbody Assistant
459 Spring Lake Park H.S. Brad Larson Assistant
460 Springfield H.S. Tiffany Pierson Assistant
461 Stewartville H.S. Christine Hughes Assistant
462 Stillwater Area H.S. Miles Winslow Assistant
463 Tartan H.S. Alyssa Wise Assistant
464 Tartan H.S. David Bealke Assistant
465 Thief River Falls H.S. Kenny Geiser Assistant
466 Thief River Falls Lincoln HS Tony Greene Assistant
467 Thief River Falls Lincoln HS Rick Looker Assistant
468 Underwood H.S. Amber Olson Assistant
469 Upsala H.S. Nicholas Klug Assistant
470 Verndale H.S. Alicia Strayer Assistant
471 Virginia H.S. Darren Aho Assistant
472 Washington Tech Magnet School Will Foote Assistant
473 Watertown-Mayer H.S. Edwin Rundell Assistant
474 Watertown-Mayer H.S. Ashley Anfinson Assistant
475 Watertown-Mayer H.S. Kinsie Stifter Assistant
476 Waterville-Elysian-Morristown H.S. Kelsey Bauer Assistant
477 Win-E-Mac H.S. Bill Solheim Assistant
478 Windom Area H.S. Kristi Maricle Assistant
479 Windom Area H.S. Eric Hanson Assistant
480 Winona Cotter H.S. David Wolvington Assistant
481 Winona Cotter H.S. Matt Biesanz Assistant
482 Winona H.S. Amber Mlynczak Assistant
483 Worthington H.S. Ryan Koopman Assistant
484 Zimmerman H.S. Julie Beaver Assistant
485 Zumbrota-Mazeppa H.S. Megan Nelson Assistant