Name |
School |
Class |
Megan Lacrosse |
Red Lake Falls |
A |
Ashley Lacrosse |
Red Lake Falls |
A |
Emma Duden |
Red Lake Falls |
A |
Josie Huot |
Red Lake Falls |
A |
Nicole Klautermeier |
Mayer Lutheran High School |
A |
Rebecca Lee |
Houston High School |
A |
Sarah Albrecht |
Houston High School |
A |
Jessica Kitching |
Houston High School |
A |
Kaylee Athey |
Clinton/Graceville/Beardsley |
A |
Callie Vold |
Clinton/Graceville/Beardsley |
A |
Stefani Pohlmann |
Upsala Area Schools |
A |
Ashley Biniek |
Upsala Area Schools |
A |
Brianna Polesky |
Sleepy Eye |
A |
Courtney Dittbenner |
Sleepy Eye |
A |
Hanna Himmelman |
Sleepy Eye |
A |
Madi Heiderscheidt |
Sleepy Eye |
A |
McKenzie Cselovszki |
Sleepy Eye |
A |
Lexi Becker |
Bigfork High School |
A |
Samantha Wurst |
Blooming Prairie |
A |
Sydney Tadman |
Win-E-Mac H. S. |
A |
Tyra Wilson |
Win-E-Mac H.S. |
A |
Brenna Tinjum |
Underwood |
A |
Corina Mark |
Underwood |
A |
Hannah Kolstoe |
Red Lake County Central |
A |
Tess Steiner |
Hancock High School |
A |
Katelynn Jepma |
Hancock High School |
A |
Mallory Helget |
Sleepy Eye St.Mary's |
A |
Leah Schwartz |
Menahga |
A |
Megan Heino |
Sebeka |
A |
Brooklyn Erickson |
Ada-Borup |
A |
Zoe Johnson |
Ada-Borup |
A |
Kaitlyn Kane |
New York Mills |
A |
Miranda Cox |
Mabel-Canton High School |
A |
Katie Johnson |
Verndale |
A |
Haley Youngbauer |
Verndale |
A |
Amber Lehti |
Cromwell-Wright |
A |
Lauren Robbins |
Heritage Christian Academy |
A |
Kaitlyn Guggenberger |
Heritage Christian Academy |
A |
Abby Torve |
Heritage Christian Academy |
A |
Lauren Holmlund |
Heritage Christian Academy |
A |
Emily Nerem |
Southwest Minnesota Christian |
A |
Brooklyn DeKam |
Southwest Minnesota Christian |
A |
Sydney Van Hulzen |
Southwest Minnesota Christian |
A |
Laura Knutson |
Minneota |
A |
Kenzie Lankow |
Rothsay High School |
A |
Alexis Lankow |
Rothsay High School |
A |
MADI OLSON |
Lancaster High School |
A |
KARIN DAHL |
Kittson Centrall High School |
A |
Nicole Blagsvedt |
Rushford-Peterson High School |
A |
Erica Bock |
Cedar Mt/Comfrey |
A |
Jordan Kevelin |
Cedar Mt/Comfrey |
A |
Abby Jemmings |
Cedar Mt/Comfrey |
A |
Jordan Kevelin |
Cedar Mt/Comfrey |
A |
Erica Bock |
Cedar Mt/Comfrey |
A |
Kendra Schultz |
United South Central |
A |
Katelyn Rudolph |
Sacred Heart High School |
A |
Becca Schwarz |
New Ulm Cathedral High School |
A |
Cecilia Clusiau |
ISD 319 Nashwauk-Keewatin |
A |
Rachel Van Iperen |
Murray County Central |
A |
Tori Wieneke |
Murray County Central |
A |
Chynna Berning |
Edgerton Public |
A |
Ashley Moss |
Edgerton Public |
A |
Autumn Thompson |
Stephen/Argyle Central |
A |
Madisyn Braaten |
Wheaton/Herman-Norcross |
A |
Madalynn Weberg |
Stephen/Argyle Central |
A |
Emma Schmidt |
Wheaton/Herman-Norcross |
A |
Emma Blashack |
Lester Prairie |
A |
Kayla Weinzierl |
Lester Prairie |
A |
Emily Williams |
Williams Home School |
A |
Sydney Schwitters |
MACCRAY High School |
A |
Olivia Ruiter |
MACCRAY High School |
A |
Ellie Thein |
MACCRAY High School |
A |
Megan Boegel |
Schaeffer Academy |
A |
Julianne Hanson |
Schaeffer Academy |
A |
Michaela Sanger |
Schaeffer Academy |
A |
Julianne Hanson |
Schaeffer Academy |
A |
Samantha Krohn |
Northern Freeze |
A |
Kalli Jelen |
Canby High School |
A |
Alexia Kemper |
Adrian High School |
A |
Hannah Bullerman |
Adrian High School |
A |
Alexis Slater |
Adrian High School |
A |
Paige Bullerman |
Adrian High School |
A |
Kendra Djonne |
Lac qui Parle Valley |
A |
Courtney Hanson |
Lac qui Parle Valley |
A |
Kelsea Lund |
Lac qui Parle Valley |
A |
Gretchen Rademacher |
Lac qui Parle Valley |
A |
Annalise Ahrendt |
Nevis High School |
A |
Emily Benrud |
Goodhue |
A |
Sydney Lodermeier |
Goodhue |
A |
Vlasta Weller |
Henning |
A |
Molly Cordes |
Henning |
A |
Jaden Gossen |
Belgrade- Brooten- Elrosa |
A |
Jenna Fischer |
Belgrade- Brooten- Elrosa |
A |
Kendra Schmitz |
Belgrade- Brooten- Elrosa |
A |
Morgan Gronli |
Belgrade-Brooten-Elrosa |
A |
Jenna Fischer |
Belgrade Brooten Elrosa |
A |
Margaret Beckmann |
Bethlehem Academy |
A |
Tess Glenzinski |
Bethlehem Academy |
A |
Jessica Oathoudt |
Bethlehem Academy |
A |
Elizabeth Jandro |
Bethlehem Academy |
A |
Elizabeth Sauer |
Bethlehem Academy |
A |
Anna Plotz |
Springfield |
A |
Katelyn Hauth |
Springfield |
A |
Brandi Platz |
Springfield |
A |
Karley Bursch |
West Lutheran High School |
A |
Brielle Cords |
Janesville Waldorf Pemberton |
A |
Brianna Kreft |
West Central Area High School |
A |
Olivia Matti |
Hayfield |
A |
Alleigh Meyer |
Fillmore Central Schools |
A |
Grace Miller |
Fillmore Central Schools |
A |
Morgan Berg |
Pelican Rapids |
A |
Grace Johnson |
Pelican Rapids |
A |
Haley Reinhardt |
Lanesboro |
A |
Carina Hebl |
Two Harbors High School |
AA |
Brianna Hiukka |
Two Harbors High School |
AA |
Cassie Prince |
Two Harbors High School |
AA |
Katie Archer |
Two Harbors High School |
AA |
Claire Wolhowe |
Staples Motley |
AA |
Anna Frenz |
Trinity School at River Ridge |
AA |
Anna Michaud |
Trinity School at River Ridge |
AA |
Katherine Hodgdon |
Trinity School at River Ridge |
AA |
Paige Johnson |
Jordan High School |
AA |
Ansley Miller |
Jordan High School |
AA |
Lydia Plechaty |
Jordan High School |
AA |
Hailea Books |
Pillager High School |
AA |
Samantha Thomas |
Pillager High School |
AA |
Rachel Middendorf |
Long Prairie-Grey Eagle |
AA |
Taylor Kingston |
Long Prairie-Grey Eagle |
AA |
Karli Skog |
Pequot Lakes |
AA |
Breanna Sewall |
Pequot Lakes |
AA |
Kylea Praska |
Thief River Falls |
AA |
Kayla Selvig |
Thief River Falls |
AA |
Josselyn LIndahl |
Pine Island |
AA |
Julianne O'Reilly |
Pine Island |
AA |
Autumn Pin |
Pine Island |
AA |
Madalynn Timm |
Plainview-Elgin-Millville |
AA |
Mallory Newcomb |
Plainview-Elgin-Millville |
AA |
Maesyn Thiesen |
Sauk Centre |
AA |
Kelsey Peschel |
Sauk Centre |
AA |
Kenzie Schmiesing |
Sauk Centre |
AA |
Kate Tomczik |
St. Cloud Cathedral |
AA |
Jenna Howden |
Morris Area |
AA |
Rachel Hellmann |
Holdingford |
AA |
Courtney Thielen |
Holdingford |
AA |
Taylor Popp |
Holdingford |
AA |
Callie Kostreba |
Holdingford |
AA |
Allison Kubista |
Lincoln High School |
AA |
Allison Connelly |
Byron |
AA |
Josie Bisgard |
Byron |
AA |
Savanna Severson |
Byron |
AA |
Ella Vanderpool |
Byron |
AA |
Ayoka Lee |
Byron |
AA |
Nicole Herbranson |
Barnesville |
AA |
Bobbi Lewis |
Barnesville |
AA |
Grace Mulcahy |
Barnesville |
AA |
Andria McIntyre |
Barnesville |
AA |
Rae Critchley |
Dilworth Glyndon Felton |
AA |
Grace Steichen |
DGF |
AA |
Natalie Steichen |
DGF |
AA |
Natalie Steichen |
DGF |
AA |
Natalia Vander Zanden |
St. Charles |
AA |
Carly Mahoney |
Frazee Vergas High School |
AA |
Harley Stroburg |
Frazee Vergas High School |
AA |
Betsy Schoenrock |
NRHEG Public Schools |
AA |
Katie Spaulding |
Kimball |
AA |
Kenzie Leither |
Kimball |
AA |
Abbey Schiefelbein |
Kimball |
AA |
Olivia Witt |
St. Croix Preparatory Academy |
AA |
Terra Rhoades |
Minnehaha Academy |
AA |
Caelin Hoben |
Minnehaha Academy |
AA |
Brooke Filipi |
East Grand Forks |
AA |
Jaeden Lizakowski |
Crookston High School |
AA |
Bailey Folkers |
Crookston High School |
AA |
Grace Langmade |
Pine City |
AA |
Kalysa Banks |
Cannon Falls |
AA |
Kira Jacobson |
Cannon Falls |
AA |
Kara Loeschke |
Cannon Falls |
AA |
Tatum Pickar |
Cannon Falls |
AA |
Hailey Paup |
Concordia Academy |
AA |
Gabrielle Nelsen |
Concordia Academy |
AA |
Lily Courneya |
Concordia Academy |
AA |
Arika Robinson |
Concordia Academy |
AA |
Payton Berkner |
Maple River |
AA |
Halley Rennpferd |
Maple River |
AA |
Kaitlyn Brown |
LCWM |
AA |
Kali Grimm |
Norwood Young America High School |
AA |
Bren Fox |
Norwood Young America High School |
AA |
Samantha Miller |
Norwood Young America High School |
AA |
Anna Mackenthun |
Norwood Young America High School |
AA |
Maia Taylor |
Martin County West |
AA |
Macy Pederson |
Chatfield |
AA |
Britney Fretland |
Chatfield |
AA |
Megan Hopp |
Chatfield |
AA |
Grace Friederichs |
Chatfield |
AA |
Jadyn Anderson |
Saint James Area |
AA |
Kayla Hanson |
Saint James Area |
AA |
Lauren Savageau |
Osakis High School |
AA |
Bree Timmerman |
Osakis High School |
AA |
Molly Reeves |
Montevideo |
AA |
Kamren Saue |
Montevideo |
AA |
Emmy Enevoldsen |
Montevideo |
AA |
Anna Grimsgard |
Atwater Cosmos Grove City |
AA |
Madison Denton |
Atwater Cosmos Grove City |
AA |
Addison Bernstein |
Atwater Cosmos Grove City |
AA |
Karina Kinzler |
Atwater Cosmos Grove City |
AA |
Molly Brinkman |
Jackson County Central |
AA |
Emily Paplow |
Jackson County Central |
AA |
Alyssa Post |
Jackson County Central |
AA |
Maddie McCauley |
Kenyon-Wanamingo |
AA |
Tess Hokanson |
Kenyon-Wanamingo |
AA |
Kolbey Bormann |
Perham |
AA |
Aixa Kolofale |
Perham |
AA |
Olivia McCabe |
St. Peter |
AA |
Kayla Oeltjenbruns |
St. Peter |
AA |
Sienna Wiebusch |
St. Peter |
AA |
Sophie Aigner |
Breckenridge |
AA |
Maleah Wohletz |
Albany Area Schools |
AA |
Sierra Schmuck |
Luverne High School |
AA |
Vanessa VanBeck |
Melrose Area High School |
AA |
Mia Meyer |
Melrose Area High School |
AA |
Whitney Austing |
Melrose Area High School |
AA |
Dani Alberg |
Tracy Milroy Balaton |
AA |
Alecia Christian |
Tracy Milroy Balaton |
AA |
Evelyn Dolan |
Tracy Milroy Balaton |
AA |
Kaylee Kirk |
Tracy Milroy Balaton |
AA |
Sydney Lanoue |
Tracy Milroy Balaton |
AA |
Jaclyn Jarnot |
Maranatha Christian Academy |
AA |
Kylie Post |
Maranatha Christian Academy |
AA |
Jenna Benson |
Howard Lake Waverly Winsted |
AA |
Victoria Johnson |
Roseau |
AA |
McKayla Christianson |
Roseau |
AA |
Haley Ostgaard |
Roseau |
AA |
Shelby Bloemendaal |
Pipestone Area |
AA |
Ellie Miron |
Wadena-Deer Creek |
AA |
Casey Volkmann |
Wadena-Deer Creek |
AA |
Josie Hansen |
Rochester Lourdes |
AA |
Wynter Bergner |
Rochester Lourdes |
AA |
Katelynn Firle |
Gibbon-Fairfax-Winthrop |
AA |
Isabelle Kalb |
Mesabi East |
AA |
Grace Mensing |
Blue Earth Area |
AA |
Emily Miletich |
Barnum |
AA |
Anna Eyer |
Duluth Marshall |
AA |
Elisabeth Payne |
Lakeview Christian Academy |
AA |
Gabby Robinson |
Tri-City United |
AA |
Cami Vargo |
Tri-City United |
AA |
Lainey Simon |
Tri-City United |
AA |
Mattie Hellerud |
Tri-City United |
AA |
Madison Dull |
Tri-City United |
AA |
Caitlin Jindra |
Tri-City United |
AA |
Serena Ballard |
Minneapolis North High School |
AA |
Gabby Robinson |
Tri-City United |
AA |
Madison Dull |
Tri-City United |
AA |
Mattie Hellerud |
Tri-City United |
AA |
Caitlin Jindra |
Tri-City United |
AA |
Lainey Simon |
Tri-City United |
AA |
Cami Vargo |
Tri-City United |
AA |
Gabby Robinson |
Tri-City United |
AA |
Brooke Wehseler |
Dover-Eyota |
AA |
Rachel Erickson |
Minnewaska Area School |
AA |
Lyndsey Quam |
Zumbrota-Mazeppa |
AA |
Lauren Miller |
Zumbrota-Mazeppa |
AA |
Zoe Christensen |
Glencoe-Silver Lake |
AA |
Lori Bailey |
Stewartville |
AA |
Kiley Yankowiak |
Triton High School |
AA |
Kiara Boeck |
Triton High school |
AA |
Linsey Rachel |
Maple Lake |
AA |
Anna Becker |
Maple Lake |
AA |
Calli Maki |
Maple Lake |
AA |
Mollie Scheiber |
Maple Lake |
AA |
Lauren Borell |
Maple Lake |
AA |
Megan Wassermann |
Maple Lake |
AA |
Angela Konz |
Sauk Rapids-Rice |
AAA |
Bailey Becker |
Sauk Rapids-Rice |
AAA |
Kaitlin Altman |
Waseca High School |
AAA |
Taylor Hiller |
Waseca High School |
AAA |
Carly Zierden |
Hermantown |
AAA |
Sierra Bolen |
Hermantown |
AAA |
Ellie Gamradt |
Hermantown |
AAA |
Emma Thuringer |
Worthington |
AAA |
Anneke Weg |
Worthington High School |
AAA |
Paiton Schwab |
Austin |
AAA |
Carmen Backes |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Annika Dubbs |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Heather Elfering |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Alisha Nye |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Caisa Strenke |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Julia Bjurman |
Princeton |
AAA |
Reilee Schepper |
Princeton |
AAA |
Lauren Tschider |
Detroit Lakes High School |
AAA |
Cortney Brodsho |
Detroit Lakes High School |
AAA |
Lyndy Elvebak |
Waconia |
AAA |
Sidney Zieske |
Waconia |
AAA |
Katelyn Strand |
Fergus Falls HS |
AAA |
Sydney Albertson |
Fergus Falls HS |
AAA |
Annika Sougstad |
Mahtomedi High School |
AAA |
Hannah Loughlin |
Mahtomedi High School |
AAA |
Emma Grothaus |
Mahtomedi High School |
AAA |
Eve Farrell |
Mahtomedi High School |
AAA |
Abby Noel |
Mahtomedi |
AAA |
Cayle Hovland |
Willmar High School |
AAA |
Callie Swanberg |
ROCORI High School |
AAA |
Rachel Neugart |
ROCORI High School |
AAA |
Sara Kelly |
ROCORI High School |
AAA |
Megan Meyer |
Academy of Holy Angels |
AAA |
Emma Ogitchida |
St. Paul Harding |
AAA |
Megan Sieben |
Sartell-St. Stephen |
AAA |
Courtney Deters |
Sartell-St. Stphen |
AAA |
Addison DeMaine |
Sartell-St. Stephen |
AAA |
Nicole Agurkis |
Grand Rapids |
AAA |
Emma Esser |
South St Paul |
AAA |
Maddie Jacobs |
South St Paul |
AAA |
Kori Rutkowski |
South St Paul |
AAA |
Carmen Skwira |
South St Paul |
AAA |
Roxy Veldman |
South St Paul |
AAA |
Abby Raasch |
St Croix Lutheran Academy |
AAA |
Audrey Gadison |
St Croix Lutheran Academy |
AAA |
Abby Raasch |
St Croix Lutheran Academy |
AAA |
Alicia Skroch |
North Branch |
AAA |
Jillayna Hoppe |
North Branch |
AAA |
Annika Hoff |
Northfield High School |
AAA |
Grace Touchette |
Northfield High School |
AAA |
Clara Noack |
Northfield High School |
AAA |
Natalie Brekken |
Orono High School |
AAA |
Anna Hughes |
Orono High School |
AAA |
Rachel Constant |
Orono High School |
AAA |
Gabrielle Germanson |
Orono High School |
AAA |
Anna Newton |
Hill-Murray |
AAA |
Taylor Partington |
Alexandria |
AAA |
Anna Lilienthal |
Benilde-St. Margaret's |
AAA |
Kylie Nevells |
Benilde-St.Margaret's |
AAA |
Hannah Nichols |
Benilde-St.Margaret's |
AAA |
Hailey Kiewiet |
Mankato West High School |
AAA |
Bridgett Johnson |
Mankato West High School |
AAA |
Emily Veroeven |
Mankato West High School |
AAA |
Hannah Timm |
Mankato West High School |
AAA |
Rachel Rehnelt |
Albert Lea |
AAA |
Allison Christenson |
Albert Lea |
AAA |
Alexandra Eckstrom |
Albert Lea |
AAA |
Lydia Boorsma |
Albert Lea |
AAA |
Jasmine Terry |
Shakopee High School |
AAAA |
Kellie McKane |
North St Paul |
AAAA |
Nicole Anderson |
North St Paul |
AAAA |
Madelynn Sloan |
North St Paul |
AAAA |
Kloee Brabender |
North St Paul |
AAAA |
Rebecca Swanson |
East Ridge |
AAAA |
Ellie Clayton |
Farmington High School |
AAAA |
Samantha Wiebold |
Farmington High School |
AAAA |
Sydney Blandin |
Farmington High School |
AAAA |
Tarah DeCroock |
Farmington High School |
AAAA |
Lexi Laube |
Farmington High School |
AAAA |
Lauryn Moline |
Maple Grove Senior High |
AAAA |
Justine Watson |
Anoka |
AAAA |
Kylie Bergman |
St. Francis High School |
AAAA |
Rose Bauernfeind |
Rosemount High School |
AAAA |
Claire Orth |
Centennial High School |
AAAA |
Natalie Danzl |
Centennial High School |
AAAA |
Olivia O'Brien |
Minnetonka |
AAAA |
Megan Walker |
Minnetonka |
AAAA |
Rachel Tritch |
Chanhassen High School |
AAAA |
Carly Dammann |
Chanhassen High School |
AAAA |
Meghan DuBois |
Park Center Senior High School |
AAAA |
Tessah Anderson |
White Bear Lake |
AAAA |
Paige Putz |
St. Cloud Tech |
AAAA |
Emma Marek |
St. Cloud Tech |
AAAA |
Kate Martig |
St. Cloud Tech |
AAAA |
Lily Holden |
Edina High School |
AAAA |
Katherine Taylor |
Forest Lake |
AAAA |
Grace VanBergen |
Forest Lake |
AAAA |
Elizabeth Breitbach |
Robbinsdale Armstrong |
AAAA |
Taylor Brown |
Lakeville North |
AAAA |
Amanda Able |
Lakeville North |
AAAA |
Kimberly Hall |
Brainerd High School |
AAAA |
Alexus Roby |
Brainerd High School |
AAAA |
Cara Helgeson |
Brainerd High School |
AAAA |
Regan McElfresh |
Brainerd High School |
AAAA |
Maddison Barnett |
Brainerd High School |
AAAA |
Megan Lowell |
Buffalo |
AAAA |
Bailee Larson |
Buffalo |
AAAA |
Sarah Hudson |
Buffalo |
AAAA |
Jessica Wolfer |
Chaska |
AAAA |
Kelly Nydahl |
Chaska |
AAAA |
Ashley Cordt |
Buffalo |
AAAA |
Addie Thomsen |
Lakeville South |
AAAA |
Sarah McLeod |
Lakeville South |
AAAA |
Erin Tupy |
Lakeville South |
AAAA |
Ellie Wolkow |
Lakeville South |
AAAA |
Jenna Uphoff |
Lakeville South |
AAAA |
Sarah Walters |
Rochester John Marshall |
AAAA |
Courtney Ackerman |
Coon Rapids High School |
AAAA |
Elizabeth Edinger |
Cretin-Derham Hall |
AAAA |
Alanna Carlson |
Cretin-Derham Hall |
AAAA |
Julia Teich |
Lakeville South |
AAAA |
Jade Boysen |
Mayo High School |
AAAA |
Anna Kirkland |
Mayo High School |
AAAA |
Erica Hicks |
Champlin Park |
AAAA |
Amanda Pollard |
Champlin Park |
AAAA |
Gabby Mocchi |
Champlin Park |
AAAA |
Madi Garcia |
Prior Lake |
AAAA |
Grette Schmidt |
Mounds View High School |
AAAA |
Mia Wendt |
Mounds View High School |
AAAA |
Emily Becher |
Mounds View High School |
AAAA |
Hannah Angell |
Andover |
AAAA |
Alyson Cole |
Andover |
AAAA |
Elizabeth Karp |
Andover |
AAAA |
Lexi Falken |
Owatonna High School |
AAAA |
Hannah Gebur |
Owatonna High School |
AAAA |
Julia Haarstad |
Owatonna High School |
AAAA |
Stephanie Liebl |
Owatonna High School |
AAAA |
Sydney Schultz |
Owatonna High School |
AAAA |
Alexa Sommers |
Owatonna High School |
AAAA |
Ahnna Stelter |
Owatonna High School |
AAAA |
Bria Wachowiak |
Owatonna High School |
AAAA |
Derartu Ansha |
Minneapolis South High School |
AAAA |
Courtney Ackerman |
Coon Rapids High School |
AAAA |
Rachel Houle |
Stillwater Area |
AAAA |
Elizabeth Ogren |
Stillwater Area |
AAAA |
Megan Walstad |
Eastview High School |
AAAA |
Courtney Carson |
Eastview High School |
AAAA |
Samantha Orth |
Rogers High School |
AAAA |
Claire Swan |
Rogers High School |
AAAA |
Molly Moynihan |
Apple Valley |
AAAA |
Josie Rogers |
Apple Valley |
AAAA |
Molly Wenner |
Park High School |
AAAA |
Delaney Young |
Park High School |
AAAA |
Chloe Venegas |
Park High School |
AAAA |
Taylor Johnson |
Park High School |
AAAA |