Name |
School |
Class |
Gerika Kingbird |
Red lake |
A |
Calyssa Eskeli |
Red Lake County Central |
A |
Jada Landis |
Blackduck High School |
A |
Amber Biniek |
Upsala Area Schools |
A |
Laura Lange |
Upsala Area Schools |
A |
Abby Ripplinger |
Upsala Area Schools |
A |
Treva Bellomo |
Trinity School at River Ridge |
A |
Bridget Brombach |
Trinity School at River Ridge |
A |
Mary Therese Druffner |
Trinity School at River Ridge |
A |
Shelby Christensen |
Murray County Central |
A |
Morgan Clarke |
Murray County Central |
A |
Brooke Engbarth |
Murray County Central |
A |
Mackenna Otte |
Randolph |
A |
Camryn Bunting |
Westbrook Walnut Grove High School |
A |
Avery Bartunek |
Dawson-Boyd High School |
A |
Mataiah Turner |
Clinton/Graceville/Beardsley |
A |
Kali Sulier |
Lac qui Parle Valley |
A |
Aleisha Johnson |
Underwood |
A |
Ceri Meech |
Underwood |
A |
Courtney Koefod |
Ashby Public School |
A |
Kalista Aamot |
Ashby Public School |
A |
Sydney Hauger |
Springfield |
A |
Meriah Kirschstein |
Springfield |
A |
Taya Hakamaki |
Cromwell-Wright |
A |
Emmalee Hoover |
Cromwell-Wright |
A |
Amber Collman |
Cromwell-Wright |
A |
Jordan Jokinen |
Cromwell-Wright |
A |
Josie Jokinen |
Cromwell-Wright |
A |
Emma Barchus |
Pine River Backus |
A |
Yeng Yang |
Hmong College Prep Academy |
A |
Error Submission |
Don't Mail |
A |
Lily Lewis |
Silver Bay Wm. Kelley |
A |
Corrina Marolt |
Silver Bay Wm. Kelley High School |
A |
Kasie Tweet |
Adrian |
A |
Ashley Owen |
Russell-Tyler-Ruthton |
A |
Shawna Thomsen |
Russell-Tyler-Ruthton |
A |
Morgan Dreesen |
Ellsworth |
A |
Kallie Chapa |
Ellsworth |
A |
Ashlyn Meester |
Ellsworth |
A |
Moriah Bullerman |
Adrian |
A |
Bailey Lonneman |
Adrian |
A |
Kristina Cauwels |
Adrian |
A |
Chloe Anderson |
Alden-Conger/Glenville-Emmons |
A |
Morgan Lesteberg |
Kerkhoven-Murdock-Sunburg |
A |
Haylee Johnson |
Kerkhoven-Murdock-Sunburg |
A |
Rylee Haugen |
Win-E-Mac Public Schools |
A |
Jordyn Allen |
Heritage Christian Academy |
A |
Sasha Strong |
North Woods |
A |
Nicole Olson |
North Woods |
A |
Danae Stenzel |
Clearbrook-Gonvick High School |
A |
Kaija Weishalla |
Bertha-Hewitt |
A |
MARLEE TURN |
KITTSON COUNTY CENTRAL |
A |
SHELBY PANKRATZ |
KITTSON COUNTY CENTRAL |
A |
JOSIE STEEN |
KITTSON COUNTY CENTRAL |
A |
Kirsten Darling |
Legacy Christian Academy |
A |
Kate Lorang |
Cedar Mountain |
A |
Trista Smith |
Cedar Mountain |
A |
Madison Hinz |
Yellow Medicine East High School |
A |
Serena Ratzlaff |
Northern Freeze |
A |
Kaylee Derickson |
Red Rock Central |
A |
Bridget Bierl |
Red Rock Central |
A |
Hannah Evans |
Red Rock Central |
A |
Julia Worke |
Blooming Prairie |
A |
Maya Lembke |
Blooming Prairie |
A |
Baylee Sorensen |
Blooming Prairie |
A |
Payton Danielson |
Mabel-Canton |
A |
Elle Scherfenberg |
Ada-Borup High School |
A |
Kora Kritzberger |
Ada-Borup High School |
A |
Riley Queensland |
Grand Meadow High School |
A |
Isabelle Olson |
Grand Meadow High School |
A |
Morgan Hennen |
Minneota |
A |
Autumn Grasswick |
Henning |
A |
Sydney Eckhoff |
Henning |
A |
Grace Nyhus |
Henning |
A |
Katelyn Zillmer |
Henning |
A |
Tiffany Thompson |
New York Mills |
A |
Brittany Johnson |
New York Mills |
A |
Brenna Thompson |
New York Mills |
A |
Karli Kawlewski |
New York Mills |
A |
Mikayla Geiser |
New York Mills |
A |
Sophie Pieper |
Lanesboro |
A |
Sophia Simes |
Lanesboro |
A |
Mia Ganyo |
Mountain Iron Buhl |
A |
Maggie Erickson |
Sebeka |
A |
Kenzie Nelson |
Sebeka |
A |
Maya Lake |
Sebeka |
A |
Erika Mattson |
Ely |
A |
Anna Rasmussen |
Hillcrest Lutheran Academy |
A |
Karley Motschenbacher |
Park Christian School |
A |
Allison Lien |
Park Christian School |
A |
Ashley Hansen |
Park Christian School |
A |
Olivia Ellingson |
Fertile-Beltrami |
A |
Hope Loew |
East Central |
A |
Stella Kontos |
East Central |
A |
Sara Muro |
East Central |
A |
Halie Johnson |
Battle Lake High School |
A |
Makenna Tysdal |
Battle Lake High School |
A |
Margo Stoesz |
Mountain Lake |
A |
Destiny Sybounheuan |
Mountain Lake |
A |
Taylor Burt |
Hayfield High School |
A |
Cela Carney |
Hayfield High School |
A |
Courtney Ellis |
Hayfield High School |
A |
Lila Gronseth |
Hayfield High School |
A |
Rachel Pack |
Hayfield High School |
A |
Riley Gilge |
Kelliher/Northome |
A |
Kaleigha Donnell |
Kelliher/Northome |
A |
Mercedes Waldo |
Kelliher/Northome |
A |
Rylie Mortimer |
Warren-Alvarado-Oslo |
A |
Shelby Durand |
Warren-Alvarado-Oslo |
A |
Etta Miosek |
Lake Park Audubon |
A |
Kay Pederson |
Lake Park Audubon |
A |
Sara Kottke |
Buffalo Lake-Hector-Stewart |
A |
Brianna Raddatz |
Walker Hackensack Akeley |
A |
Justine Day |
Walker Hackensack Akeley |
A |
Grace Illies |
Belgrade Brooten Elrosa |
A |
Jenna Dingmann |
Belgrade Brooten Elrosa |
A |
Jacqueline Gossen |
Belgrade Brooten Elrosa |
A |
Rylie Magsam |
Climax/Fisher High School |
A |
Madison Chidester |
Ogilvie |
A |
Jillian Cuchna |
Browerville |
A |
Ella Koebernick |
Badger-Greenbush/Middle River |
A |
Avalon Jacobson |
Rushford-Peterson |
A |
Anna Lash |
Schaeffer Academy |
A |
Ella Koebernick |
Badger-Greenbush/Middle River |
A |
Ivy Edwards |
Sacred Heart School |
A |
Maddi Mitzel |
Sacred Heart School |
A |
Macyn Bloom |
Sacred Heart School |
A |
Avery Degerstrom |
Hinckley-Finlayson High School |
A |
Taige Suhr |
United South Central |
A |
Katelyn Bergin |
Floodwood School |
A |
Kennedi Johnson |
Floodwood School |
A |
Imijyn Thompson |
Floodwood School |
A |
Emily Rademacher |
Lester Prairie |
A |
Myranda Hentges |
Lester Prairie |
A |
Allyson Waletski |
Royalton |
AA |
Cierra Gottwalt |
Royalton |
AA |
Emily Malikowski |
Royalton |
AA |
Ashley Popp |
Royalton |
AA |
Jayna Domeier |
NRHEG |
AA |
Reese Goeringer |
LCWM |
AA |
Grace Rydeen |
LCWM |
AA |
Mia Curtis |
Minnehaha Academy |
AA |
Tessa Leiner |
Minnehaha Academy |
AA |
Kate Pryor |
Minnehaha Academy |
AA |
Ava Wallerich |
Lake City |
AA |
Lily Schwen |
Southwest Christian High School |
AA |
Lauren Jones |
Southwest Christian High School |
AA |
Emma Nelson |
Minnesota Valley Lutheran |
AA |
Courtney Richer |
Glencoe-Silver Lake |
AA |
Emmy Heisler |
East Grand Forks |
AA |
Riley Regorrah |
East Grand Forks |
AA |
Larkin Vangsness |
St. Cloud Cathedral |
AA |
Anna Fleming |
St. Cloud Cathedral |
AA |
Ally Bruegger |
Maple River |
AA |
Abby Bruegger |
Maple River |
AA |
Jordyn Patrick |
Holdingford |
AA |
Rachel Spenst |
Plainview Elgin Millville |
AA |
Grace Ranta |
Plainview Elgin Millville |
AA |
Madison Tentis |
Plainview Elgin Millville |
AA |
Morgan Kaping |
Litchfield Senior High School |
AA |
Katelyn Cruze |
Litchfield Senior High School |
AA |
Kaylee Pauling |
Montevideo Public Schools |
AA |
Halle Jansen |
Eden Valley Watkins |
AA |
Erica Jackson |
Tri-City United |
AA |
Zoe Velde |
Pipestone Area High School |
AA |
Kasey Cwikla |
Crookston |
AA |
Sam Pogatchnik |
Proctor |
AA |
Liz Frase |
Proctor |
AA |
Sam Parendo |
Proctor |
AA |
Megan Gerhart |
Pine Island High School |
AA |
Alexandra Larson |
Pine Island High School |
AA |
Brooke Sinning |
Pine Island High School |
AA |
Bailey Kennedy |
Pine Island High School |
AA |
Kali Reiter |
Paynesville Area High School |
AA |
Malory Anderson |
Morris Area Chokio Alberta |
AA |
Madison Carrington |
Morris Area Chokio Alberta |
AA |
Kylie Swanson |
Morris Area Chokio Alberta |
AA |
Ashlyn Amdahl |
ACGC |
AA |
Jeana Denton |
ACGC |
AA |
Rachel Wilner |
ACGC |
AA |
Jeana Denton |
ACGC |
AA |
Shayna Hobson |
ACGC |
AA |
Jayden Koss |
Foley High School |
AA |
Emilee Buringa |
St. Charles |
AA |
Samantha Ellinghuysen |
Lewiston Altura High School |
AA |
Allison Schumacher |
Lewiston Altura High School |
AA |
Zoe Rinn |
Lewiston Altura High School |
AA |
Lydia Greden |
Lewiston Altura High School |
AA |
Michele Stai |
Minnewaska Area School |
AA |
Hannah Hoffmann |
Minnewaska Area School |
AA |
Elizabeth Murken |
Minnewaska Area School |
AA |
Alexis Piekarski |
Minnewaska Area School |
AA |
Alaina Wolff |
Jackson County Central |
AA |
Carlie Meis |
Fergus Falls HS |
AA |
Sabrina Fronning |
Fergus Falls HS |
AA |
Olivia Kaliher |
Fergus Falls HS |
AA |
Grace Heying |
Maple Lake |
AA |
Kate Latour |
Maple Lake |
AA |
Samantha Wassermann |
Maple Lake |
AA |
Katie Zepper |
Perham |
AA |
Ella L. Foley |
Watertown-Mayer High School |
AA |
Abbey Fink |
Holy Family Catholic High School |
AA |
Grace Elander |
Holy Family Catholic High School |
AA |
Alyssa Ustby |
Rochester Lourdes |
AA |
Sydney Burow |
Kenyon-Wanamingo |
AA |
Madi Luebke |
Kenyon-Wanamingo |
AA |
Megan Mattson |
Kenyon-Wanamingo |
AA |
Julianna Boyum |
Kenyon-Wanamingo |
AA |
Riley Dummer |
Kenyon-Wanamingo |
AA |
Nora Woock |
Kenyon-Wanamingo |
AA |
Cera Crouse |
Kenyon-Wanamingo |
AA |
Makiya Luetmer |
Melrose Area |
AA |
Ashley Revering |
Melrose Area |
AA |
Ashley Rademacher |
Melrose Area |
AA |
Kinsey Wensmann |
Melrose Area |
AA |
Hannah Andrews |
Benson |
AA |
Kaitlyn Berreau |
Benson |
AA |
Abigail Lundebrek |
Benson |
AA |
Claire Ricard |
Benson |
AA |
Juella Mahto |
Jordan High School |
AA |
Madi Kes |
Jordan High School |
AA |
Amelia Ehrp |
Jordan High School |
AA |
SIlja Erickson |
Chatfield |
AA |
Ashley Faur |
Pine City |
AA |
Makenna Nelson |
Pine City |
AA |
Tori Peschel |
Sauk Centre |
AA |
Megan Klaphake |
Sauk Centre |
AA |
McKenna Westby |
Sauk Centre |
AA |
Kayle Trisko |
Sauk Centre |
AA |
Mariah Mayer |
Tracy-Milroy-Balaton |
AA |
Brooke Christian |
Tracy-Milroy-Balaton |
AA |
Ali Hunstad |
Zumbrota-Mazeppa |
AA |
Jakalyn Arendt |
Zumbrota-Mazeppa |
AA |
Lillian Beneke |
Sibley East High School |
AA |
Alexis Stock |
Sibley East High School |
AA |
Emma Kniefel |
Medford |
AA |
Kiley Nihart |
Medford |
AA |
Shelby Erickson |
Windom Area High School |
AA |
Reegan Elder |
Windom Area High School |
AA |
Halle Jackson |
Windom Area High School |
AA |
Isabella Ommodt |
New London - Spicer |
AA |
Payton Mages |
New London - Spicer |
AA |
Carly Hager |
New Life Academy of Woodbury |
AA |
McKenna Herrmann |
Belle Plaine High School |
AA |
Tori Larson |
Belle Plaine |
AA |
Ainsley Bennett |
Belle Plaine High School |
AA |
Alexis Stock |
Sibley East High School |
AA |
Bailee Schiefelbein |
Kimball |
AA |
Annie Lake |
Menahga |
AA |
Madisen Johanson |
Osakis High School |
AA |
Alexa Lien |
Osakis High School |
AA |
Laura Krause |
Wadena-Deer Creek High School |
AA |
Kennedy Gravelle |
Wadena - Deer Creek High School |
AA |
Hailey Wiederich |
Wadena-Deer Creek High School |
AA |
Mackenzie Carsten |
Wadena-Deer Creek High School |
AA |
Emma Ihland |
Breckenrige |
AA |
Olivia Harren |
Albany Area Schools |
AA |
Rachael Neu |
Albany Area Schools |
AA |
Crystal Koglin |
Albany Area Schools |
AA |
Holly Kubat |
Triton Public School |
AA |
Sydney Gilliland |
Triton Public School |
AA |
Kendra Petersohn |
Triton Public School |
AA |
Sydney Gilliland |
Triton Public School |
AA |
Kendra Petersohn |
Triton Public School |
AA |
Kitri Reimer |
Annandale |
AA |
Annika Dalager |
Thief River Falls |
AA |
Morgan Jones |
Annandale |
AA |
Ava Yuska |
Thief River Falls |
AA |
Lauren Meidinger |
Annandale |
AA |
Brea Prickett |
Thief River Falls |
AA |
Josie Burd |
Annandale |
AA |
Camryn Schwab |
Lincoln High School, Thief River Falls |
AA |
Abby Neutz |
Annandale |
AA |
Carley Johnson |
Lincoln High School, Thief River Falls |
AA |
Jerzie Finstad |
Lincoln High School, Thief River Falls |
AA |
Jordan Naslund |
Lincoln High School, Thief River Falls |
AA |
Abby Lillehaug |
Annandale |
AA |
Mary Morgan |
Winona Cotter |
AA |
Jordan Rubie |
Winona Cotter |
AA |
Ally Freier |
DGF |
AA |
Rilee Michaelson |
Park Rapids Area |
AA |
Hannah Potter |
Waseca High School |
AA |
Paige Johnson |
Park Rapids Area |
AA |
Mahala Anderson |
Dover-Eyota |
AA |
Anna Taylor |
Pierz Healy High School |
AA |
Amaya Rocheleau |
Pierz Healy High School |
AA |
Lily Welch |
Stewartville |
AA |
Anna Buckmeier |
Stewartville |
AA |
Olivia Quam |
Stewartville |
AA |
Kailee Malone |
Stewartville |
AA |
Kaitlyn Lee |
Gibbon-Fairfax-Winthrop |
AA |
Hannah Panitzke |
Gibbon-Fairfax-Winthrop |
AA |
Shelby Ramirez |
Gibbon-Fairfax-Winthrop |
AA |
Ana Caldwell |
Gibbon-Fairfax-Winthrop |
AA |
Kaitlyn Smith |
Staples/Motley |
AA |
Jasmine Jackson |
Minneapolis North Community High School |
AA |
Taylor Tidwell-Bennett |
Minneapolis North Community High School |
AA |
Alix Peterson |
Staples/Motley |
AA |
Anna Olson |
Monticello High School |
AAA |
Cat Terres |
Monticello |
AAA |
Lauran Zwack |
Monticello |
AAA |
Melissa Drill |
Mound Westonka High School |
AAA |
Samantha Otto |
Mound Westonka High School |
AAA |
Emma Henry |
Academy of Holy Angels |
AAA |
Isabelle Henry |
Academy of Holy Angels |
AAA |
Michaela Stamer |
Hutchinson High School |
AAA |
Emma Olberg |
Hutchinson High School |
AAA |
Samantha Skarstad |
Albert Lea High School |
AAA |
Ashley Butt |
Albert Lea High School |
AAA |
Cecelia Dircks |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Elizabeth Godden |
Chisago Lakes High School |
AAA |
Elle Thorson |
Red Wing |
AAA |
Courtney Connelly |
Byron High School |
AAA |
Paige Coleman |
Byron High School |
AAA |
Lindsey Hildenbrand |
Bemidji Public School |
AAA |
Katie Alto |
Bemidji Public School |
AAA |
Ashley Hofstad |
Bemidji Public School |
AAA |
Taylor Wade |
Bemidji Public School |
AAA |
Maya Scheitel-Taylor |
Worthington High School |
AAA |
Payton Sauerbrei |
Worthington High School |
AAA |
Aly Gruenes |
Becker |
AAA |
Bryton Kukowski |
Hermantown High School |
AAA |
Olivia Mathias |
Kasson-Mantorville |
AAA |
Nicole Kress |
Kasson-Mantorville |
AAA |
Lindsey Moen |
Detroit Lakes High School |
AAA |
Kathryn Owens |
Cloquet High School |
AAA |
Jaelyn Orth |
Henry Sibley High School |
AAA |
Hope Korte |
Henry Sibley High School |
AAA |
Meghan Roy |
Hibbing High School |
AAA |
Emily Bollum |
Austin High School |
AAA |
Colie Justice |
Austin |
AAA |
Reagan Sternquist |
Big Lake HS |
AAA |
Taylor Moen |
Big Lake HS |
AAA |
Clara Avery |
St Croix Lutheran Academy |
AAA |
Mackenzie Maki |
St Croix Lutheran Academy |
AAA |
Lauren Wilfong |
St. Cloud Tech High School |
AAA |
Oliva McCarty |
St. Cloud Tech High School |
AAA |
Megan Bunes |
North Branch Area High School |
AAA |
Theresa Worden |
Hill-Murray |
AAA |
Molly Pults |
Hill-Murray |
AAA |
Gretta Mahowald |
Sartell-St. Stephen |
AAA |
Libby Crandall |
Sartell-St. Stephen |
AAA |
Jessa Okeson |
ROCORI High School |
AAA |
Maggie Linz |
ROCORI High School |
AAA |
Cayden Botten |
ROCORI High School |
AAA |
Amber Evink |
Willmar Senior High |
AAA |
Ashley Prahl |
Willmar Senior High |
AAA |
Madi Linbo |
Willmar |
AAA |
Sadie Raitz |
Willmar |
AAA |
Adrienne Miller |
Visitation |
AAA |
Anna Zauha |
Visitation |
AAA |
Sadie Grunau |
Visitation |
AAA |
Lauren Kern |
Visitation |
AAA |
Sarah Conlon |
St. Peter |
AAA |
Amelia Carlson |
St. Peter |
AAA |
Lauren Bjurman |
Princeton |
AAA |
Maddie Kleingartner |
Princeton |
AAA |
Tracy McGowan |
Princeton |
AAA |
Kate Rockwell |
Columbia Heights |
AAA |
Christina Bloodsaw |
Columbia Heights |
AAA |
Emelia Laryea |
Columbia Heights |
AAA |
Mya Roberts |
Grand Rapids |
AAA |
Kristin Ketola |
Grand Rapids |
AAA |
Ella Grove |
Alexandria |
AAA |
Summer Gerhardt |
Alexandria |
AAA |
Hayden Anderson |
Alexandria |
AAA |
Tiwaah Danso |
Simley |
AAA |
Kaleese Kuchinski-Helgeson |
Little Falls Community High School |
AAA |
Elise Larson |
Delano |
AAA |
Olivia Jaunich |
Delano |
AAA |
Holly Wiste |
Mankato West High School |
AAA |
Claire Hemstock |
Mankato West High School |
AAA |
Julia Salmen |
Mahtomedi Senior High School |
AAA |
Johanna Muenkel |
Mayo High School |
AAAA |
Molly Daly |
Rosemount High School |
AAAA |
Gianna Freking |
Rosemount High School |
AAAA |
Larisa O'Neil |
Rosemount High School |
AAAA |
Taylor Janssen |
Rosemount High School |
AAAA |
Grace Willmott |
Rosemount High School |
AAAA |
Lauren Frost |
Park Center Senior High School |
AAAA |
Bri Amundson |
Hastings High School |
AAAA |
Emily Biscoe |
Hastings High School |
AAAA |
Joelle Moorhouse |
Woodbury High School |
AAAA |
Calie Mundahl |
Woodbury High School |
AAAA |
Clarice Lebow |
Woodbury High School |
AAAA |
Tori Gateno |
Rochester John Marshall |
AAAA |
Heather Mullenbach |
Rochester John Marshall |
AAAA |
Alexa Motley |
Rochester John Marshall |
AAAA |
Alexa Motley |
Rochester John Marshall |
AAAA |
Madalyn Slavin |
East Ridge High School |
AAAA |
Ella Stegeman |
East Ridge High School |
AAAA |
Grace Bennett |
East Ridge High School |
AAAA |
Jada Borders |
Brainerd High School |
AAAA |
Autumn Miles |
Brainerd High School |
AAAA |
Grace Zimmerman |
Brainerd High School |
AAAA |
Jewel Aho |
Brainerd High School |
AAAA |
Mariam Diaby |
Edina High School |
AAAA |
Ava Gorius |
Edina High School |
AAAA |
KELSEY KARELS |
CAMBRIDGE-ISANTI HIGH SCHOOL |
AAAA |
MOLLY HENNEN |
CAMBRIDGE-ISANTI HIGH SCHOOL |
AAAA |
AMME SHEFORGEN |
CAMBRIDGE-ISANTI HIGH SCHOOL |
AAAA |
Kathryn Madson |
Robbinsdale Armstrong |
AAAA |
Jessica Hanley |
Robbinsdale Armstrong |
AAAA |
Becca Murphy |
Minneapolis Southwest |
AAAA |
Erin Browne |
Minneapolis Southwest |
AAAA |
Grace Johnson |
Centennial High School |
AAAA |
Mia Wajda |
Centennial High School |
AAAA |
Tehmi Bozicevich |
Hopkins |
AAAA |
Ellie Solberg |
Hopkins |
AAAA |
Adeline Walton |
Park High School |
AAAA |
Madeline Blumberg |
Park High School |
AAAA |
Aliza Karlen |
Stillwater Area |
AAAA |
Abby Scheel |
Still Area |
AAAA |
Julia Juelich |
White Bear Lake |
AAAA |
Ella Janicki |
White Bear Lake |
AAAA |
Kayla Anderson |
White Bear Lake |
AAAA |
SYDNEY JACKSON |
CRETIN-DERHAM HALL |
AAAA |
ANA CULLEN |
CRETIN-DERHAM HALL |
AAAA |
Lydia Haack |
Elk River |
AAAA |
Lydia Hay |
Wayzata |
AAAA |
Linsay Mueller |
Wayzata |
AAAA |
Annika Stewart |
Wayzata |
AAAA |
Abby Schulte |
Maple Grove |
AAAA |
Emma Clarissa Jackson |
Washburn High School |
AAAA |
Molly Mogensen |
Farmington High School |
AAAA |
Katelyn Mohr |
Farmington High School |
AAAA |
Morgan Ebel |
Farmington High School |
AAAA |
Adrianne Thompson |
Farmington High School |
AAAA |
Amanda Giesen |
New Prague |
AAAA |
Emily Russo |
New Prague |
AAAA |
Kaidyn Mulvihill |
New Prague |
AAAA |
Sarah Berg |
New Prague |
AAAA |
Alaina Brenning |
Rogers High School |
AAAA |
Madison Schmidt |
Blaine High School |
AAAA |
Alana Hartman |
Buffalo High School |
AAAA |
Julia Levahn |
Spring Lake Park |
AAAA |
Joelle Talso |
Spring Lake Park |
AAAA |
Ashlea Nienow |
Spring Lake Park |
AAAA |
Josie Haug |
Roseville Area HS |
AAAA |
Lauren Jensen |
Lakeville North |
AAAA |
Katie Manecke |
Mounds View High School |
AAAA |
Claire Dolton |
Mounds View High School |
AAAA |
Brynn Schwanz |
Eastview High School |
AAAA |
Lauren Bernhardson |
Eastview High School |
AAAA |
Bailey Hansen |
Forest Lake |
AAAA |
Megan Haugo |
Moorhead |
AAAA |
Sam Hulst |
Moorhead |
AAAA |
Kylie Dumas |
Moorhead |
AAAA |
Grace Henneman |
Coon Rapids |
AAAA |
Mackenzie Kramer |
St. Michael-Albertville |
AAAA |
Lillian Tennyson |
St. Michael-Albertville |
AAAA |
Alexa Steffl |
Redwood Valley H.S. |
AA |
Leah Irlbeck |
Redwood Valley H.S. |
AA |
Maddie Guler |
Pelican Rapids HS |
A |
Rachel Voges |
Pequot Lakes |
AA |
Emma Benson |
Pequot Lakes |
AA |
Cloey Traxler |
Pequot Lakes |
AA |